• Головна
 • Яку стрейч плівку вибрати: ручну чи машинну?
Новини компаній
14:31, 23 червня

Яку стрейч плівку вибрати: ручну чи машинну?

Новини компаній

Стрейч плівка

Стрейч плівка - універсальний полімерний матеріал для пакування. Її можна використовувати для харчових продуктів, пакування господарських товарів, побутової хімії. Ця плівка практична і зручна на підприємствах різної спрямованості та обсягу виробництва - спакувати можна від маленької коробочки з прикрасами до вантажу на палеті.

Популярність у використанні вона отримала за кілька властивостей:

 • здатність розтягуватися до 350%, що знижує витрату пакувального матеріалу
 • можливість використовувати в різному температурному діапазоні - стрейч плівка не втратить свої властивості при контакті із замороженими продуктами та в умовах високої температури.
 • стійкість до проколів дозволяє захищати вантаж при транспортуванні чи зберіганні.
 • легкість використання.

Компанія PACKON робить стрейч плівку декількох видів: ручну і машинну. Кожна з них має свої технічні характеристики і особливості.

Головна відмінність - вага картонної втулки (шпулі) на яку безпосередньо намотується стрейч-пленка.

Для ручної обмотки має досить легку шпулю - від 150 до 300 гр. Це обумовлено тим, що вага має бути комфортна для роботи руками і разом із плівкою не перевищувати 2-2,5 кг.

Щодо шпулі, що використовується з машинною плівкою - її вага значна більша - приблизно 1 кг. Це має технічне обгрунтування - вона має витримати навантаження як пакувальної машини, так і плівки. Загальна вага може становити більш 15 кг.

Ручна стрейч плівка

Цей вид плівки не вимагає додаткового устаткування, хоча на багатьох підприємствах використовують диспенсер - ручний утримувач, що полегшує процес обмотки. Найчастіше використовують таку плівку для пакування невеликої кількості не важкого товару. Довжина плівки в рулоні може бути будь-якою. У разі ручного використання не рекомендують вагу понад 3 кг, для зручності роботи. Товщина такої плівки варьюється, як і ширина рулону. Кожен обирає найзручніший варіант, що буде найбільш вигідним. Колір плівки може бути як прозорий, так і кольоровий: зелений, синій, білий, червоний чи чорний. Така плівка здатна розтягуватись на 100%

Машинна стрейч плівка

Цей вид плівки користується популярністю на підприємствах з великим товарообігом. Плівка встановлюється в спеціальні машини, що пакують товар. Всупереч з достатньою вартістю машини для пакування, вона дозволяє економити матеріал, коштом того, що сильніше розтягується стрейч плівка. Виробництво різної спрямованості і з різними пакувальними машинами можуть використати плівку декількох видів. Колір такої плівки, зазвичай, прозорий, а ширина 500мм - стандартна для багатьох макувальних машин. 

Для пакування машинним способом стрейч плівка умовно поділена на декілька видів по здатності до розтягування:

 • 100-180% - для напівавтоматичних машин
 • 180-230% - для автоматичних машин
 • 230-400% - для автоматичних машин з високою виробничою продуктивністю.

Перед придбанням стрейч плівки оптом варто звернути увагу на наступні характеристики:

 • Престрейч - це показник розтягування, при якому ширина плівки залишається практично незмінною.
 • Робоче розтягування - те, що використовується в процесі обмотки і не порушує цілісність плівки. 
 • Граничне розтягування - розтягування, яке призводить до розриву.
 • Клейкість - шари плівки здатні склеюватися між собою, але не прилипають до вантажу. Ідеальна клейкість - це коли вільний кінець плівки щільно притиснутий до вантажу, але розпаковування не вимагає зусиль. 
 • Міцність стрейч плівки - важливий показник, оскільки стійкість плівки до ушкоджень захищає зовнішній вигляд вантажу, його якості, забезпечує збереження і чистоту. 

Стрейч плівку от виробника можна замовити на сайті https://packon.com.ua/ , де кожне замовлення обговорюється індивідуально, та враховуються всі потреби замовника. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#стрейч плівка #packon
live comments feed...