• Головна
  • Спортсмен з Полтавщини Денис Остапченко став срібним призером Чемпіонату Світу з параплавання
16:00, 18 червня 2022 р.
Надійне джерело

Спортсмен з Полтавщини завоював чергову медаль на чемпіонаті світу з параплавання, що триває в португальській Мадейрі. Про це повідомили у Полтавській обласній військовій адміністрації.

«Денис Остапченко – срібний призер Чемпіонату Світу з параплавання на дистанції 200 метрів вільним стилем! Чергова медаль, чергова почесна відзнака на цих змаганнях. Наші спортсмени не зупиняються і демонструють чудові результати. Пишаюся!», – зазначив начальник ПОВА Дмитро Лунін.

Раніше Олексій Вірченко здобув «золото» для УкраїниА Остапченко Денис завоював бронзу на дистанції 50 метрів вільним стилем, з результатом 46.62.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію