• Головна
  • Полтавська прокуратура розпочала кримінальне провадження за фактом неотримання зарплати 115 інвалідами
16:04, 3 липня 2013 р.

Полтавська прокуратура розпочала кримінальне провадження за фактом неотримання зарплати 115 інвалідами

Прокуратура міста Полтави розпочала кримінальне провадження за фактом безпідставної невиплати зарплати службовими особами Полтавського учбово-виробничого підприємства «Полтаваелектро» Українського товариства організації сліпих.

Упродовж квітня-травня нинішнього року 115 інвалідів вищезгаданого підприємства не отримали понад 200 тис. грн. зароблених грошей.

Цей факт було виявлено прокуратурою під час перевірки додержання вимог законодавства щодо соціальної захищеності осіб з обмеженими фізичними можливостями та пільгових категорій громадян, говорить старший прокурор відділу захисту конституційних прав і свобод громадян та інтересів держави прокуратури області Людмила Мотощук.

«Аналогічні порушення виявлені в діяльності «Лубенського державного топографо-геодезичного підприємства» та в одній із агрофірм Глобинського району. Тож за результатами перевірок розпочато вже 3 кримінальні провадження за ч.1 ст.175 КК України. Це безпідставна невиплата заробітної плати працівникам більш ніж за 1 місяць», - зазначає Л. Мотощук.

Перевірки додержання вимог законодавства щодо соціального захисту інвалідів тривають.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...