• Головна
  • Що думають полтавці про злочин у Врадиївці
13:34, 3 липня 2013 р.

Що думають полтавці про злочин у Врадиївці

Злочин, що стався у с.Врадіївка на Миколаївщині, оголив низку проблем, які мають широкий громадський резонанс.  Президент України Віктор Янукович узяв під особистий контроль розслідування прокуратурою факту зґвалтування Ірини Крашкової. Ми поцікавилися реакцією полтавців  на цю подію.

 Перервенко Людмила Михайлівна, 44 роки, робітниця:

- Кожного вечора вмикаю новини, і там зливою: вбили, зґвалтували, обікрали. Психіка не витримує. І ця, про Врадіївку – жах. Просто жах! Ну, хай там Оксана Макар неблагополучна була – а тут без причини, без нічого. Захотіли – і зґвалтували. Головне, щоб не покривали цих негідників, бо якщо в міліції такі, то що думати про інших? Янукович правильно втрутився. Та я б на його місці їм голови знесла, щоб боялися й думати!

 Кардан Сергій Дмитрович, 39 років, водій:

- Чому таке стається? А ніхто нікого не боїться. Вони думають, що демократія – це вседозволеність. Президент же в кожне село не загляне, щоб дати по шапці дільничному чи кому там.  Міліції треба почистити свої ряди.

 Лапко Григорій Якович, 27 років, економіст:

- В стране должен быть порядок. А если среди тех, кто его обеспечивает, есть уголовники по понятиям… Что тут сказать? Это же надо так подрывать доверие к власти! Янык, я слышал, все начальство построил и разнос учинил. А то совсем с катушек съехали, понабирали в милицию всяких.

 Озерська Ніна Володимирівна, 66 років, пенсіонерка:

- Ну ось, як я можу довіряти міліції після побаченого й почутого? Моїй внучці 15 років, ви мене зрозумієте. Роботу міліції треба організувати по-новому. Невже ж немає порядних, чесних хлопців? Є. Невже треба ворушитися тільки після того, як Президент скаже? А просто так, по закону, ні?

 Грабар Ірина Віталіївна, 19 років, студентка:

- Підтримую позицію Януковича: розібратися об’єктивно, винних засудити, незважаючи на посади й родичів. Процес повинен бути публічним, бо тенденція до виникнення подібних злочинів загрозлива. Я хочу жити в безпеці. Держава її має гарантувати – здається, в Конституції про це записано.

 Опитування триває. Всі, хто хоче висловити свою думку з цього приводу, можуть зателефонувати на «гарячу лінію» : 60-31-40.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...