![](https://s.0532.ua/section/logo/upload/pers/11/logo.png?20240727)
17:00, 14 червня 2022 р.
Надійне джерело
У Полтаві привітали заслуженого донора, який здав кров 100 разів
![У Полтаві привітали заслуженого донора, який здав кров 100 разів У Полтаві привітали заслуженого донора, який здав кров 100 разів](/dist-assets/images/cap.jpg)
14-го червня у Полтаві привітали почесних донорів Полтавщини. Їм із нагоди Всесвітнього дня донора вручили грамоти. Особливо відзначили Олександра Лєбєдєва, який здав кров у сотий раз і отримав почесне звання «Заслуженого донора».
![У Полтаві привітали заслуженого донора, який здав кров 100..., фото-1 У Полтаві привітали заслуженого донора, який здав кров 100 разів, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
- Сьогодні День донора. Бути донором – це покликання й важлива місія. Особливо сьогодні, коли йде війна. Наші донори діляться своєю кров'ю і рятують своїх співвітчизників. Рятують життя наших бійців, мирних мешканців, всіх, хто потребує допомоги. Це важливий внесок у героїчну оборону України. Дякую нашим донорам! Бажаю всім здоров’я! Слава Україні, нашим бійцям, медикам і всім, хто обороняє нашу землю! – написав на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
12:38, Вчора
30
11:36, 25 липня
25
06:28, 13 липня
18:18, Вчора
12:25, 14 липня
5
live comments feed...