• Головна
  • У Полтаві вийшла друком книга з унікальним дослідженням п’яти Євангелій
Новини компаній
16:00, 3 червня 2022 р.
Надійне джерело

У Полтаві вийшла друком книга з унікальним дослідженням п’яти Євангелій

Новини компаній
У Полтаві вийшла друком книга з унікальним дослідженням п’яти Євангелій

Рік тому у видавництві «Полтавський літератор» вийшла друком книга полтавського автора Ігоря Хорунжого «Богопізнання: Перша/П’ята Євангелія». В основу книги покладено унікальне дослідження Святого Письма, яке тривало протягом 28 років.

Вперше для дослідження Біблії було використано п’ять Євангелій – чотири з яких загальновідомі, та ще одне, яке автору вдалося виявити в книгах Старого Заповіту. Автор описує те, як проходить увесь процес народження дітей Божих та їхнє духовне зростання.

«Я народився і виріс у Полтаві, де взимку 1993–1994 рр. у віці тридцяти восьми років охрестився в одній з п’ятдесятницьких церков. З двохтисячного року член баптистської церкви в Полтаві. Коли Господь благословив і мене, дарувавши спасаючу віру, з мого боку виникло безліч, неминучих у таких випадках, запитань.

На більшість з них відповідь можна було знайти в християнських книжках, брошурах, буклетах або почути під час проповіді на зібранні. І все ж таки тлума-чення одного місця на початку Біблії, а саме Буття 1.26, 27 мене не задовольнило...

Лише на початку двохтисячних років поступово прояснилося, хто з людей відображає (тілесно) Бога Отця, а хто Господа Ісуса Христа, і вже за тим постало питання про те, чим або ким, є святий дух і яка його роль. Остаточне розуміння про це прийшло в квітні 2013, після чого виникла реальна потреба більш ґрунтовно дослідити Біблію і систематизувати всі наявні докази щодо такого відкриття», - пише у зверненні до читачів Ігор Хорунжий.

В результаті досліджень, пошуків та роздумів, які тривали 28 років, світ побачила книга «Богопізнання. Перша/П’ята Євангелія».

Про вражаючі результати для християн і всього людства можна прочитати за посиланням.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Святе Письма #книга #Полтава #автор #дослідження
Оголошення
live comments feed...