• Головна
  • У Полтавській області на проходження Національного мультипредметного тесту зареєструвалося понад 7 тисяч учасників
10:36, 2 червня 2022 р.
Надійне джерело

У Полтавській області на проходження Національного мультипредметного тесту зареєструвалося понад 7 тисяч учасників

У Полтавській області на проходження Національного мультипредметного тесту зареєструвалося понад 7 тисяч учасників

Станом на 31 травня 2022 року бажання складати національний мультипредметний тест у тимчасових екзаменаційних центрах на Полтавщині підтвердили понад 7 тисяч учасників. Про це повідомив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін у своєму Телеграм-каналі.

Також він нагадав, що формат ЗНО у зв’язку з воєнним станом змінений. Замість 3 або 4 тестів, які абітурієнти складали у минулі роки, для вступу на перший курс для здобуття ступеня бакалавра (магістра з медичних та ветеринарних спеціальностей) буде один – національний мультипредметний тест (НМТ).

НМТ – це комп’ютерний онлайн-тест, що складатиметься з трьох блоків: українська мова, математика та історія України. Тест міститиме по 20 завдань із кожного блоку, виконати які потрібно за 120 хвилин. Кожен учасник зможе пройти тест лише один раз.

Тестування не можна буде пройти вдома, адже його проводитимуть у спеціальних тимчасових екзаменаційних центрах (приміщеннях закладів освіти, що мають укриття цивільного захисту та оснащені комп’ютерною технікою). Вони будуть створені в населених пунктах України, а також у деяких країнах Європи.

Якщо під час іспиту лунатиме сирена, тестування призупинять, а його учасники мають перейти у безпечне місце. Після оголошення про відбій повітряної тривоги всі учасники зможуть продовжити тестування.

Передбачено проведення трьох сесій НМТ: основної – 18 липня – 10 серпня; додаткової – 16–20 серпня; спеціальної – 12–16 вересня. Щоразу варіанти завдань будуть різними, щоби забезпечити прозорість результатів.

У Полтаві почали продаж унікальних листівок із колекції «Військотики»: зібрані кошти направлять на ЗСУ

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#тест #Україна #іспит #ЗНО #війна #мультипредметний тест #Полтавщина #абітурієнти
Оголошення
live comments feed...