08:30, 2 червня 2022 р.
Надійне джерело
З початку війни на Полтавщині одружилися більше 3 тисяч пар
З початку війни на Полтавщини працівники Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) зареєстрували 3145 шлюбів. Окрім того, за 98 днів повномасштабного вторгнення у області народилося 2258 немовлят. Про це повідомили у Полтавській ОВА.
«Війна не зупинить кохання! З початку війни на Полтавщині працівниками органів юстиції зареєстровано 3145 шлюбів та видано 2258 свідоцтв про народження малюків. Наш народ вірить у майбутнє! Обов'язково переможемо», – зазначив начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін.
Нагадаємо, раніше ми розповідали як у Полтаві працюватиме Екобус у першій половині червня
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
12:37, 25 липня
14:57, 15 липня
2
06:28, 13 липня
00:32, 15 липня
1
16:54, 18 липня
live comments feed...