• Головна
  • Хліб на Полтавщині не дорожчатиме
10:03, 2 липня 2013 р.

Хліб на Полтавщині не дорожчатиме

Ціни на соціальні сорти хліба в Полтавській області впродовж маркетингового 2013-2014 року залишаться на рівні минулорічних.

Як повідомила заступник голови Полтавської ОДА Олена Адамович на прес конференції в ОКІА Новини Полтавщини, білий хліб 1-го ґатунку коштуватиме  4,70-4,90 грн за кг, чорний – 4-4,30грн за кг. Вага однієї хлібини – 500 гр.

За словами Олени Адамович вже є напрацьований проект Меморандуму, який мають підписати 4 липня.

«У цьому меморандумі визначили сторони підписання – це Полтавська ОДА, виробники хліба, та учасники, це й Аграрний фонд і комбінати хлібопродуктів, елеватори. Також ми б хотіли долучити до підписання наші найбільші об’єкти мережевої торгівлі», – зазначила Олена Адамович.

Також, хлібопекарів, які виготовлятимуть соціальний хліб, планують забезпечувати мукою, яка буде виготовлена із  зерна за ціною 1 тис. 700 грн за тону пшениці та  1 тис 500 грн за тону жита.

Нагадаємо, що кожного року підписують меморандум між Полтавською ОДА, Полтавським регіональним відділенням Аграрного фонду, виробниками борошна, хліба і хлібобулочних виробів, мережами супермаркетів і роздрібною торговельною мережею стосовно забезпечення в області стабільної ціни на хліб простої рецептури.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...