• Головна
  • Вітаміни тим, хто потребує, і прибуток на гуманітарні потреби: як бренд Perla Helsa працює під час війни
Новини компаній
09:00, 27 травня 2022 р.

Вітаміни тим, хто потребує, і прибуток на гуманітарні потреби: як бренд Perla Helsa працює під час війни

Новини компаній

Мільйони українців через війну переживають неабиякий стрес. Тисячі з них тижнями та місяцями змушені перебувати у бомбосховищах та укриттях. У цей особливо складний час організм кожного українця потребує додаткової вітамінної підтримки.

Вітаміни тим, хто потребує, і прибуток на гуманітарні потреби: як бренд Perla Helsa працює під час війни, фото-1

Український бренд натуральних вітамінів та добавок Perla Helsa, як і ряд вітчизняних бізнесів, відновив свою роботу у військовий час. Окрім роботи на економіку держави, компанія займається точковою допомогою тим, хто цього потребує: безкоштовно надсилає вітаміни у волонтерські центри, лікарні, військовим, а також донатить на ЗСУ та гуманітарні потреби.

«Війна стала для кожного перевіркою цінностей. Для Perla Helsa підтримка здоров’я та самопочуття наших клієнтів завжди була пріоритетом, – говорять у компанії. – Проте після 24 лютого ми почали дивитися ширше. Зрозуміли, що наша місія – якомога більше допомагати українцям, незважаючи на будь-які складнощі.

Тому ми відновили свою роботу. Почали донатити та задовольняти запити від волонтерів про допомогу вітамінами. Адже Омега-3, Колаген, Вітамін D3 потрібні для тих, хто тривалий час недоотримував важливі нутрієнти із їжі та жив у стресі. Це біженці, військові, поранені, ті, хто досі знаходиться у гарячих точках, та ті, хто зміг вибратися».

Вітаміни тим, хто потребує, і прибуток на гуманітарні потреби: як бренд Perla Helsa працює під час війни, фото-2

За місяці війни компанія задонатила понад 2600 упаковок вітамінів, відправивши їх у різні куточки України: у Київ батальйону «Реванш», у районну лікарню в Харківській області, пологовий будинок у Києві, волонтерам, які допомагають біженцям із Херсона, Маріуполя та Миколаєва, у львівський центр переселенців, волонтерським центрам у Полтаві, Одесі тощо.

Perla Helsa долучилася й до зборів коштів та наприкінці лютого спільно із «THE 42» перерахувала понад 650 000 грн. на допомогу Збройним силам України. А цієї весни із прибутків перерахувала ще 60 000 грн. у БФ «Повернись живим» та понад 200 000 грн. на гуманітарну допомогу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...