• Головна
  • Голова ОВА Дмитро Лунін відповів, за яких умов на Полтавщині скоротять комендантську годину
15:30, 26 травня 2022 р.
Надійне джерело

Голова ОВА Дмитро Лунін відповів, за яких умов на Полтавщині скоротять комендантську годину

Голова ОВА Дмитро Лунін відповів, за яких умов на Полтавщині скоротять комендантську годину

26-го травня відбулася чергова відеоконференція начальника Полтавської ОВА Дмитра Луніна. Зокрема, він відповів на запитання журналістів про можливе скорочення комендантської години (зараз вона розпочинається о 22:00, власники кафе та інших закладів відпочинку пропонують починати її ще на годину пізніше – о 23:00 - Авт).

-Нас більше турбує ситуація щодо безпеки, а не те, що хтось хоче довше працювати. Йде війна, якщо хтось про це забув. Це питання буде винесене на Раду оборони області, яка відбудеться або наприкінці цього тижня, або на початку наступного. Якщо скорочення комендантської години підтримають військові та правоохоронці –у цьому питанні прислухаюсь до них. Щодо моєї особистої позиції – не бачу жодного сенсу у скороченні комендантської години, адже у темний час складніше забезпечувати безпеку і контролювати територію, - відповів Дмитро Лунін.

Нагадаємо, у період 7-9 травня комендантську годину збільшували і вона тривала із 21:00 до 7:00.  Із 21-го квітня комендантська година на Полтавщині триває із 22:00 до 5:00.

Щоб оперативно стежити  за перевіреними новинами підписуйтеся на наш Telegram. Разом тримаємо інформаційну оборону. Україна переможе!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#комендантська година #Полтавщина #скорочення #ОВА #Лунін Дмитро
Оголошення
live comments feed...