• Головна
  • Чи варто замовляти будівництво бетонних басейнів під ключ? Чи можна побудувати самостійно?
Новини компаній
14:36, 26 травня 2022 р.

Чи варто замовляти будівництво бетонних басейнів під ключ? Чи можна побудувати самостійно?

Новини компаній

Відмінність бетонних басейнів від будь-яких інших конструкцій складається в складності будівництва. Такі конструкції не просто красиво виглядають і додають затишку місцевості поблизу будинку, вони стануть місцем відпочинку для всієї родини, слугуватимуть довгі роки. Неправильно спроектований та побудований басейн буде мати рівно протилежні якості – буде потребувати постійних витрат, зробить присадибну ділянку непридатною для повноцінного відпочинку, не буде виконувати свою основну функцію.

Золоті правила замовлення будівництва якісного та функціонального басейну

Чи варто замовляти будівництво бетонних басейнів під ключ? Чи можна побудувати самостійно?, фото-1

Перед тим, як починати проектування таких конструкцій варто проконсультуватися із фахівцями. Чому? Все просто! Саме фахівцям відомо, як саме проектувати конструкцію, з урахуванням особливостей ґрунту, Ваших персональних вподобань. Не варто навіть казати про те, що кожен басейн повинен бути побудований з таких матеріалів, які витримують великі навантаження та вологу. Замовляючи строительство бетонных бассейнов под ключ, Ви будете впевнені, що:

  • Конструкція буде функціонувати мінімум 25 років, при тому, що гарантія на басейн становитиме 10.
  • Басейн буде збудовано швидко, з урахуванням ландшафтних особливостей, попереднім розрахунком потрібної висоти та товщини стін.
  • Для будівництва будуть використані плити, виготовлені за стандартами на підприємстві. Це означає, що матеріал виготовлення (бетон) матиме саме ті характеристики та властивості, які дозволять довго та безпроблемно використовувати його.
  • Декоративне оздоблення ділянки виконане не тільки естетично, а й технологічно.
  • Поверхня чаші не буде вкриватися брудом швидко, оскільки плити з бетону мають мінімальну адгезію, що суттєво зменшує вірогідність появи стійкого бруду.
  • За потреби, Ви без проблем зможете отримати висновок санітарно-епідеміологічної експертизи, яку бетонний басейн пройде без будь-яких проблем.

Отже, співпраця із професійними спеціалістами стане вигідним рішенням у будь-якому варіанті. Якщо плануєте будувати басейн на власній ділянці або маєте на меті реконструкцію оздоровчого, спортивного, навчального комплексу, компанія Б.Н.В. Басейни допоможе спроектувати функціональні та якісні конструкції. З виконаними проектами а також фотогалереєю готових робіт Ви можете ознайомитися за посиланням зверху.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...