• Головна
  • У Полтаві «Мистецький штаб» зібрав понад 100 тисяч на потреби ЗСУ і відкрив виставку у обласній бібліотеці (ФОТО)
14:30, 26 травня 2022 р.
Надійне джерело

У Полтаві «Мистецький штаб» зібрав понад 100 тисяч на потреби ЗСУ і відкрив виставку у обласній бібліотеці (ФОТО)

У Полтаві «Мистецький штаб» зібрав понад 100 тисяч на потреби ЗСУ і відкрив виставку у обласній бібліотеці (ФОТО)

26-го травня у відділі мистецтв (кімната 313) Полтавської обласної бібліотеки імені Котляревського відкрили виставку художніх робіт учасників «Мистецького штабу».

Нагадаємо, «Мистецький штаб» створили у квітні 2022-го року у ТРЦ «Київ». Представники торгово-розважального центру, полтавські митці та активний бізнес провели вже кілька масштабних заходів зі збору коштів на потреби Збройних Сил України. Про відкриття одного із них – масштабної виставки-продажу – ми розповідали вам два тижні тому.

Ідею «Мистецького штабу» придумала Надія Коновалова, керівник відділу маркетингу та реклами ТРЦ «Київ». Вона і розповіла про неї під час відкриття виставки у обласній бібліотеці.

- Ідея прийшла на початку квітня, коли до Полтави почали прибувати переселенці із інших міст. Це були розгублені люди із відчаєм в очах. І я подумала, що треба подарувати позитив, підняти бойовий дух. Прийшла ідея об’єднати всіх і так я придумала «Мистецький штаб». Об’єднали не лише художників, скульпторів, але і гумористів, музикантів, представників різних жанрів і почали працювати. Станом на сьогодні вже зібрали понад 100 тисяч гривень для потреб ЗСУ. Будемо далі працювати до перемоги і після! – переконано зауважила Надія Яківна.

У Полтаві «Мистецький штаб» зібрав понад 100 тисяч на потреби ЗСУ і відкрив виставку у обласній бібліотеці (ФОТО), фото-7

Ідею Надії Коновалової підтримали представники знаної у Полтаві компанії «Vital FOOD», яка випускає продукти торгових марок «Vital», «Scandal» та «Good Shef». Керівниця відділу маркетингу «Vital FOOD» Вікторія Дрюцька розповіла про наступні проекти, які планують реалізувати.

- Хочу подякувати всім учасникам - у нас неймовірні люди! Ми почали із приготування обідів для переселенців, потім долучилися до "Мистецького штабу". Зараз плануємо такі виставки не лише тут, у бібліотеці, а у всіх ТРЦ міста. Ідей дуже багато: плануємо психологічну підтримку для переселенців, художню та театральну школу для дітей. Збираємо спеціалістів навколо себе. Планів дуже багато. Бажаю вам і нам успіху у цій справі!

У Полтаві «Мистецький штаб» зібрав понад 100 тисяч на потреби ЗСУ і відкрив виставку у обласній бібліотеці (ФОТО), фото-8

У виставці представлені роботи 16 полтавських митців. Свої роботи надали як досвідчені художники, так і початківці. Про це розповідав полтавський художник Андрій Гордієнко.

- Дуже радий усіх вітати. Дякую, що долучилися до нашої виставки, прийшли нас підтримати. Наша задача – зібрати кошти для ЗСУ та відкрити нові молоді таланти, адже у нашій виставці є роботи і знаних майстрів, і художників-початківців.

У Полтаві «Мистецький штаб» зібрав понад 100 тисяч на потреби ЗСУ і відкрив виставку у обласній бібліотеці (ФОТО), фото-9

Одним із досвідчених учасників є живописець, член Національної спілки художників України, художник і педагог Григорій Волков. Він надав дві свої роботи – «Засідка на маковому полі» та «Відсіч». Митець переконаний, що війна - це, насамперед, тест на людяність.

У Полтаві «Мистецький штаб» зібрав понад 100 тисяч на потреби ЗСУ і відкрив виставку у обласній бібліотеці (ФОТО), фото-10
У Полтаві «Мистецький штаб» зібрав понад 100 тисяч на потреби ЗСУ і відкрив виставку у обласній бібліотеці (ФОТО), фото-11

Виставка діятиме у обласній бібліотеці впродовж місяця. Побачити роботи і купити якусь із них можна із 10:00 до 16:00 із понеділка по пятницю. Від 30 відсотків коштів із продажу робіт підуть на потреби української армії.

Щоб оперативно стежити  за перевіреними новинами підписуйтеся на наш Telegram. Разом тримаємо інформаційну оборону. Україна переможе!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #Мистецький штаб #виставка #картини #продаж #обласна бібліотека
Останні новини
Оголошення
live comments feed...