• Головна
  • Освітянам розповіли, яким буде завершення навчального року в умовах війни
17:30, 26 травня 2022 р.
Надійне джерело

Освітянам розповіли, яким буде завершення навчального року в умовах війни

Освітянам розповіли, яким буде завершення навчального року в умовах війни

Добігає кінця 2021-2022 навчальний рік. Більше трьох місяців освітній процес у школах здійснюється в умовах правового режиму воєнного стану. Освітяни Полтавщини у цих непростих умовах навчають не тільки дітей своїх шкіл, а й тисячі учнів із регіонів країни, де зараз точаться бої.

На сьогодні п’ять з половиною тисяч учнів з Полтавщини навчаються в інших областях та за межами України. Разом з тим, до шкіл Полтавської області, у зв’язку з проведенням бойових дій, прибули та навчаються 7077 учнів (на початок квітня їх було 5 864). Серед них є учні, які цьогоріч мають отримати свідоцтва про базову чи повну загальну середню освіту.

Більшість вчителів області знаходяться безпосередньо на робочих місцях. Крім того, є внутрішньо переміщені педагоги, які наразі працюють у школах громад області.

Багато питань щодо завершення цього навчального року потребують відповідей. Саме тому Державною службою якості освіти України проведено вебінар «Як закінчити навчальний рік в умовах воєнного стану» (https://youtu.be/960TpAPCOcI)

На сайті Служби постійно оновлюється актуальною інформацією рубрика «Заклади освіти в умовах воєнного стану» (https://sqe.gov.ua/diyalnist/rekomendacii-zakladam-osviti/zakladi-osviti-v-umovakh-voiennogo-stan/)

З метою забезпечення державних гарантій учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану в управлінні Державної служби якості освіти в Полтавській області діє телефонна «гаряча лінія» (050) 211 18 45. Для шкіл важливим аспектом діяльності залишається створення максимально сприятливих умов для учнів, надання психологічної допомоги дітям та їхнім батькам.

Віра у майбутнє України вселяє переконливу надію в Перемогу над оскаженілим загарбником, який прагне знищити все українське на нашій рідній землі. А «український освітянський фронт» є важливим фактором ствердження державності України та національної ідентичності українського народу.

За інформацією управління Державної служби якості освіти в Полтавській області

У Полтаві із 1-го червня до дитсадків підуть понад тисячу дітей – міський голова Олександр Мамай (ВІДЕО)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#освіта #війна #школи
Оголошення
live comments feed...