• Головна
  • На одному із полігонів під Полтавою провели навчальні стрільби для снайперів із ТрО (ФОТО, ВІДЕО)
19:40, 25 травня 2022 р.
Надійне джерело

На одному із полігонів під Полтавою провели навчальні стрільби для снайперів із ТрО (ФОТО, ВІДЕО)

На одному із полігонів під Полтавою провели навчальні стрільби для снайперів із ТрО (ФОТО, ВІДЕО)

25-го травня на одному із полігонів на Полтавщині провели навчальні стрільби для снайперського підрозділу сил територіальної оборони. Цього разу бійці ТрО працювали разом із інструкторами спецпідрозділу «КОРД» (Корпусу оперативно-раптової дії) ГУНП поліції у Полтавській області.

Про необхідність постійного вдосконалення бойової майстерності та настрій бійців розповів командир підрозділу тероборони.

-Снайперська справа потребує фізично підготовлених людей із високою стресостійкістю, холодним серцем, міцними нервами та високою мотивацією. Адже снайпер у бойовій обстановці, часто під обстрілом має продовжувати виконувати завдання. Ми усі повинні кожен день, кожну хвилину, кожен вільний від виконання бойових завдань час використовувати задля підвищення своєї готовності. Я впевнений у нашому підрозділі, у всіх бійців висока мотивація. Ми всі готові максимум зусиль докласти, щоб наша перемога була вже на за горами, - говорить командир підрозділу сил територіальної оборони із позивним «Серб».

Снайпери підрозділу стріляють зі снайперських гвинтівок СВД та турецьких ATA Arms. Останні – легші та простіші у використанні. Про це журналістам розповідає снайпер підрозділу ТрО із позивним «Адвокат». Стрільбою він цікавився із раннього дитинства, стріляв у школі на ДПЮ, потім придбав власну зброю, зараз є снайпером у загоні ТрО.

-Снайпер – одна із найбільш важливих складових для бойової групи. Він займає найкращу позицію, забезпечує прикриття групи і виявлення ворога з різних сторін. Снайпер повинен бути спокійним і терплячим. Іноді доводиться залишатися на позиції нерухомо годинами. Поворухнувся – ти виявлений. А якщо виявлений – ліквідований. Один рух може вирішити все, - пояснює боєць.

За медичну допомогу під час проведення навчань відповідає парамедик із позивним «Шумахер». Його завдання – у разі потреби надати домедичну допомогу і забезпечити супровід до отримання пораненим медичної допомоги. Окрім індивідуальних аптечок, які є у кожного бійця підрозділу, він має із собою медичний рюкзак з усім необхідним. «Шумахер» має бойовий досвід, адже був водієм у підрозділі медичної евакуації «ASAP» із 2015 по 2018 рік.

Журналістам не дозволили бути присутніми під час всього курсу навчання. Ми побачили лише як снайпери "працюють" по мішенях на відстані 100 та 200 метрів. Як пояснили нам бійці, далі у ході навчання, як правило, відстань збільшується, а цілі стають складнішими. Решта вже є інформацією не на загал.

На одному із полігонів під Полтавою провели навчальні стрільби для снайперів із ТрО (ФОТО, ВІДЕО), фото-1
На одному із полігонів під Полтавою провели навчальні стрільби для снайперів із ТрО (ФОТО, ВІДЕО), фото-2

Нагадаємо, раніше бійці-розвідники підрозділу ТрО записали звернення до жителів Полтави.

Щоб оперативно стежити  за перевіреними новинами підписуйтеся на наш Telegram. Разом тримаємо інформаційну оборону. Україна переможе!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #ТРО #навчання #снайпери #КОРД #підготовка #полігон
Оголошення
10:54, 8 травня
live comments feed...