• Головна
  • У Полтаві за поштовою маркою від Укрпошти «Русскій воєнний корабль… ВСЬО» вишикувалася черга із кількох сотень людей (ФОТО)
15:30, 23 травня 2022 р.
Надійне джерело

У Полтаві за поштовою маркою від Укрпошти «Русскій воєнний корабль… ВСЬО» вишикувалася черга із кількох сотень людей (ФОТО)

У Полтаві за поштовою маркою від Укрпошти «Русскій воєнний корабль… ВСЬО» вишикувалася черга із кількох сотень людей (ФОТО)

23 травня Укрпошта починає продаж нової марки «Русскій воєнний корабль… ВСЬО». Від сьогодні вони продаватимуться у 1,5 тисячах відділень по всій Україні. На перший тиждень до відділень доправлять мільйон марок, а з 27 травня ще один мільйон. Загалом марка виходить по всій Україні накладом у 5 млн примірників.

Ліміт продажу - 2 блоки по 3 марки на клієнта без виключень. 

У Полтаві бажаючих придбати славнозвісну марку виявилося чимало. Черга  вишикувалася навіть надворі. Близько 13:00 у відділенні Укрпошти, що знаходиться у Будинку зв’язку (Полтавський Головпоштамт), зібралося кілька сотень людей. Для того, щоб купити поштову марку, люди записувалися у черги та отримували порядкові номери. Дехто завбачливо записався зранку та навіть не в одному поштовому відділенні.

У Полтаві за поштовою маркою від Укрпошти «Русскій воєнний корабль… ВСЬО» вишикувалася черга із кількох сотень людей (ФОТО), фото-1
У Полтаві за поштовою маркою від Укрпошти «Русскій воєнний корабль… ВСЬО» вишикувалася черга із кількох сотень людей (ФОТО), фото-2
У Полтаві за поштовою маркою від Укрпошти «Русскій воєнний корабль… ВСЬО» вишикувалася черга із кількох сотень людей (ФОТО), фото-3
У Полтаві за поштовою маркою від Укрпошти «Русскій воєнний корабль… ВСЬО» вишикувалася черга із кількох сотень людей (ФОТО), фото-4
У Полтаві за поштовою маркою від Укрпошти «Русскій воєнний корабль… ВСЬО» вишикувалася черга із кількох сотень людей (ФОТО), фото-5

Продаж поштових марок із російським кораблем у Полтаві дещо затримався через повітряну тривогу. Замість 14:00 продаж розпочався після її закінчення - близько 14:40.

Ми поспілкувалися із тими, хто сьогодні прийшов придбати славнозвісну марку з російським кораблем. Переважна більшість хоче отримати марку на згадку про цю війну та часи, які зараз переживають українці.

«Цю марку хочу отримати для колекції, щоб доповнити першу. Її я придбав на одному з маркетплейсів. Збиратиму і всі наступні марки, які будуть випускати. Буду займатися філателістикою», - говорить Назарій.

Першої марки у Оксани немає. Говорить, що не встигла купити. Але сьогодні вона прийшла, аби придбати для себе на пам’ять поштову марку:

«Якщо вдасться придбати марку, то одну подарую мамі, одну сестрі на день народження, а одну собі залишу. Я вважаю, що коли ми виграємо війну, то це має бути як якась пам’ять про ці історичні події. Залишиться згадка про те, що ми пережили. Якщо сьогодні купити не вийде, то прийду завтра», - кажу Оксана.

Начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін у своєму Телеграм-каналі повідомив, що долучився до спецпогашення нової поштової марки від Укрпошти «Русскій воєнний корабль… ВСЬО»:

«Продовжуємо понеділок гарними новинами! По-перше, сьогодні 40 днів із моменту «трагічної загибелі» російського крейсера «москва». Не сумуємо, не пам'ятаємо. По-друге, з нагоди такої визначної дати у Полтаві відбулося спецпогашення нової поштової марки від Укрпошти «Русскій воєнний корабль… ВСЬО». Встигніть придбати, поки черговий окупаційний крейсер не пішов на корм рибам», - зазначив Дмитро Лунін.

У Полтаві за поштовою маркою від Укрпошти «Русскій воєнний корабль… ВСЬО» вишикувалася черга із кількох сотень людей (ФОТО), фото-6
У Полтаві за поштовою маркою від Укрпошти «Русскій воєнний корабль… ВСЬО» вишикувалася черга із кількох сотень людей (ФОТО), фото-7
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#марка #Полтава #спецпогашення #пошта #черга #Укрпошта #продаж
Оголошення
live comments feed...