• Головна
  • В області будуть працювати над скороченням безробіття серед молоді
12:33, 1 липня 2013 р.

В області будуть працювати над скороченням безробіття серед молоді

В Полтавській обласній державній адміністрації відбулася нарада з питання «Реалізації у регіонах завдань Президента України щодо сприяння забезпеченню молоді першим робочим місцем» за участю заступника голови облдержадміністрації Галушка Б.П. У нараді взяли участь керівники провідних промислових підприємств Полтавської області.

Президент у своїх соціальних ініціативах відводить особливе значення питанню працевлаштування молоді, оскільки саме вона найближчим часом буде рушійною силою державної політики у всіх сферах суспільного життя. Президентом надано конкретні доручення стосовно змін законодавчої бази щодо забезпечення громадян гідною роботою, де передбачено, зокрема, запровадження стимулів для роботодавців, які надають робочі місця молоді. У Державному бюджеті України на 2013 рік закладено для цього 25 млн. грн.

У своєму виступі Борис Галушко наголосив, що питання забезпечення молоді першим робочим місцем, скорочення безробіття серед молоді залишається пріоритетним питанням у соціальній політиці держави. Він зазначив, що при наданні молодій людині першого робочого місця роботодавцю будуть компенсуватись фактичні витрати в розмірі єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за відповідну особу. Така компенсація виплачується щомісячно протягом одного року з дня працевлаштування особи за умови збереження її зайнятості упродовж двох років. Це стосується також стимулювання суб'єктів малого підприємництва, які проводять діяльність у пріоритетних галузях економіки.

Було прийнято рішення продовжити практику здійснення інформаційно- консультаційної роботи серед випускників загальноосвітніх навчальних закладів щодо подальшого навчання та працевлаштування, проведення консультацій з питань отримання робочих місць або вибору учбового закладу. Йшлося також про забезпечення потреб роботодавців у кваліфікованих робітничих кадрах шляхом організації проведення міжрегіональних ярмарків вакансій у містах Полтаві, Кременчуці, Комсомольську, Лубнах та Миргороді.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...