• Головна
  • Мухи, бруд та поламана витяжка – перевірили підприємство, котре виробляє м’ясну продукцію
09:41, 19 травня 2022 р.
Надійне джерело

Мухи, бруд та поламана витяжка – перевірили підприємство, котре виробляє м’ясну продукцію

Мухи, бруд та поламана витяжка – перевірили підприємство, котре виробляє м’ясну продукцію

10 травня 2022 року в рамках кримінального провадження Служба безпеки України ініціювала досудове розслідування потужності ТОВ «ПРОДОПТОМ», що знаходиться у Полтаві за адресою вул. Харчовиків, 6а. Фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області одразу виїхали на перевірку підприємства. Здійснили позаплановий захід державного нагляду (контролю)у рамках, визначених законодавством.

Під час перевірки було виявлено ряд порушень вимог харчового законодавства, а саме: обладнання застаріле та немає достатньої потужності для виробництва заявленої продукції. Стіни, стеля та підлога мають пошкодження цілісності, що унеможливлює результативне миття та дезінфекцію, місцями стіна та стеля уражені пліснявими грибками.

Двері та вікна мають пошкодження цілісності та деформовані. Витяжна система не працює, на решітках витяжних отворів нашарування пилу. На металевих елементах технологічного обладнання відшарування фарби та корозія.

У приміщеннях наявні мухи, електричні пастки для комах переповнені. Деякі захисні решітки дренажних каналів засмічені відходами м’ясної сировини.

Обладнання, яке контактує з сировиною, має пошкодження цілісності, уражене корозією та брудне. Працівники потужності в недостатній кількості забезпечені робочим одягом.

Використовувалася сировина невідомого походження (відсутня простежуваність), на підприємстві не здійснювався моніторинг сировини і готової продукції на показник безпеки.

Враховуючи зазначені фактори, можливе забруднення продукції, вживання якої може призвести до реальної загрози захворювання на смертельну хворобу – ботулізм!

За результатами проведеного заходу державного контролю Головним управлінням Держпродспоживслужби в Полтавській області було ухвалено рішення про тимчасове припинення виробництва та обіг харчових продуктів на вищезазначеній потужності та складено два приписи щодо усунення порушень вимог законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин.

Після отримання ТОВ «ПРОДОПТОМ» постанови про тимчасове припинення роботи, на наступний день інспекторів Полтавського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області не допустили до перевірки виконання рішення, навіть, після того, як викликали слідчу групу Головного управління Національної поліції в Полтавській області.

На даний час інспекторські дії тривають, матеріали передані до правоохоронних органів.

На Полтавщині медики із Великобританії провели для рятувальників тренінг із надання домедичної допомоги

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#м'ясна продукція #перевірка
Оголошення
10:54, 8 травня
live comments feed...