• Головна
  • Чи підтримують полтавці підвищення тарифів на проїзд до 10 гривень у тролейбусі та 15 гривень у маршрутці? (ОПИТУВАННЯ)
11:43, 18 травня 2022 р.
Надійне джерело

Чи підтримують полтавці підвищення тарифів на проїзд до 10 гривень у тролейбусі та 15 гривень у маршрутці? (ОПИТУВАННЯ)

Чи підтримують полтавці підвищення тарифів на проїзд до 10 гривень у тролейбусі та 15 гривень у маршрутці? (ОПИТУВАННЯ)

Нагадаємо, 10-го травня у Полтаві не виїхали на маршрути усі комунальні автобуси та 30 маршруток приватників. Головною причиною у відділі з питань транспортних перевезень міської ради назвали брак пального.

Після цього почалися розмови про те, що автобуси можуть повернутися на маршрути після збільшення тарифів на проїзд. Оскільки ціни на пальне зросли подекуди у два рази, тому і тарифи запропонували збільшити у два рази.

Міський голова Олександр Мамай пообіцяв зустрітися із перевізниками і обговорити із ними це складне питання.

Тим часом, ми дізналися думку самих перевізників. На їх переконання тариф на проїзд у маршрутці зараз має становити 12-15 гривень.

Сьогодні, 18-го травня, у Telegram-каналі Олександра Мамая  зявилося цікаве опитування. Він запропонував полтавцям обрати: або перевізники не виїжджають на маршрути і перемовини влади із ними тривають, або маршрутки повертаються, але тарифи на проїзд зростають до 10 гривень у тролейбуси та 15 гривень у маршрутці.

-На сьогодні з’явилася можливість закуповувати перевізникам паливо за цінами, які існують на сьогодні, а це 60-70 грн. Тому ціна на проїзд здорожчає... Якщо полтавці скажуть «ні», я підтримаю вас і ми будемо обговорювати це питання, доки не дійдемо до спільного знаменника. Лише після офіційного вирішення питання з полтавцями, я винесу рішення на виконком. Сподіваюся на продуктивну роботу в цьому напрямку, - написав Мамай.

Станом на 11:44 у анонімному опитуванні у Telegram-каналі Олександра Мамая взяли участь 17200 людей. Результати наступні.

Ми вирішили на відставати від міського голови і зробили аналогічне опитування на нашому сайті. Воно також анонімне і дозволить нам оцінити ставлення містян до запропонованої очільником Полтави ініціативи.

Щоб оперативно стежити  за перевіреними новинами підписуйтеся на наш Telegram. Разом тримаємо інформаційну оборону. Україна переможе!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Транспорт виїде - підняття тарифу до 10 гривень у тролейбусі та 15 гривень у маршрутці
13,8%
Транспорт не виїде - проти підняття тарифу
86,2%
#Полтава #тарифи #маршрутка #тролейбус #опитування #Мамай Олександр
Оголошення
live comments feed...