• Головна
  • Полтавці відзначили річницю російсько-шведської битви
15:02, 28 червня 2013 р.

Полтавці відзначили річницю російсько-шведської битви

 27 червня, у 304-у річницю однієї з головних битв Північної війни поряд з музеєм Полтавської битви стріляти, грали та відпочивали.

Полтавці та гості міста почали приїжджати до музею ще за дві години до початку дійства.

В одному місці можна було побачити нащадків воїнів, які назавжди залишилися лежати в українській землі. Незважаючи на спекотну погоду, дійство відвідали близько трьохсот людей, які мали змогу пофотографуватися із солдатами шведської та російської армій. Звісно, не відмовляти у фотографуванні і українські козаки.

— Наша сім’я останній раз була в Полтаві три роки тому, — розповів Віктор, росіянин. – До переїзду в Москву ми кожного року приїздили сюди. Росіяни та українці зараз живуть окремо, але історія у нас одна, і ми не повинні її забувати.

Полтавці відзначили річницю російсько шведської битви

Полтавці відзначили річницю російсько шведської битви

Реконструкція бою (фото Олега Дубини)

Головною родзинкою вечора стала реконструкція баталії у виконанні місцевого військово-спортивного центру «Воїн» від звукове оформлення ансамблю ударних інструментів «Живі барабани».

— Цей захід ставить за мету привернути увагу полтавців та гостей до музею битви, — говорить Оксана Деркач, секретар міської ради. – Світ знає наше місто в основному саме по історичній битві, тому необхідно розвивати туристичну галузь.

Окрім цього гості музею могли відвідати містечко майстрів та послухати полтавських музик.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...