• Головна
  • Установка кондиціонера: на що звернути увагу?
Новини компаній
17:09, 7 травня 2022 р.

Установка кондиціонера: на що звернути увагу?

Новини компаній

Обравши перевірену фірму по встановленню кондиціонерів, ви позбавляєте себе від численних проблем з експлуатацією та обслуговуванням кондиціонера. Але до чого готуватись перед його встановленням?

Під час спілкування з спеціалістом від компанії, яка надає послугу установка кондиціонера Київ, ви проясните більшість питань, а саме яка кількість кондиціонерів знадобиться для квартири, яка буде їхня потужність і де їх слід розмістити.

Розміщення наружного і внутрішнього блока кондиціонера

Саме місце, де розташовуватиметься зовнішній блок, треба добре розглянути з кількох точок зору. Незважаючи на те, що шум сучасних зовнішніх блоків дуже низький, все ж таки добре розраховувати на його розміщення в місці, де навіть низький рівень шуму не турбуватиме вас.

Ще одним критерієм є доступність агрегату для сезонного обслуговування. Зовнішній блок можна розмістити на антивібраційних кронштейнах на стіні будинку, на даху за умови стійкого кріплення, у вільному просторі на заздалегідь підготовленій стійкій конструкції або, наприклад, на цегляному цоколі. У той же час небажано розміщувати агрегат під прямими сонячними променями.

Внутрішній блок повинен розташовуватися в місцях, де ніщо не перешкоджатиме циркуляції повітря. Агрегату потрібне окремо захищене джерело живлення та підключення до зовнішнього блоку кондиціонера.

Необхідно визначити не тільки те, куди будуть вести сполучні кабелі та фреонові магістралі, але і те, куди і як буде відводитися конденсат, що утворюється у процесі охолодження у внутрішньому блоці.

Дренаж повинен проводитись  під нахилом і необхідно враховувати, що вода, що утворюється при роботі кондиціонера, є необмеженою. Вона може досягати 5 літрів на день. Зазвичай прийнято зливати цю воду або за межі будинку, або в сифон, або бачок унітазу.

У будь-якому випадку прокладення дренажу для конденсату повинно виконуватися професіоналом. Якщо дренаж або сифон неправильно підключений, неприємний запах від системи може почати поширюватись по будинку.

Варіанти встановлення кондиціонерів

За розташуванням внутрішні блоки діляться на настінні (найпоширеніший тип), касетні (вбудовані в стелю в підвісній стелі), консольні (розташовуються в місці розташування радіаторів, внизу стіни), канальні (зашивається в стелю в технічних зонах) та підстельні (підвішені до стелі).

Найбільш поширеним варіантом кондиціонера є так звана одинарна спліт-система, що має один зовнішній та один внутрішній блок. Для мульти-спліт-систем до одного зовнішнього блоку можна підключити декілька внутрішніх блоків.

Після того як ви визначились із місцем для встановлення кондиціонера, можна перейти до вибору самого агрегату. Слід зазначити, що сучасні  інверторні кондиціонери працюють як теплові насоси типу «повітря-повітря» і можуть не тільки охолоджувати, а й нагрівати повітря за рахунок відведення тепла. Вони розраховані на постійну роботу при низьких зовнішніх температурах і гарантують комфорт навіть у зимові місяці. 

Інверторні кондиціонери регулюють продуктивність кондиціонера, тим самим заощаджуючи до 40% енергії в порівнянні зі звичайними типами. Продуктивність компресора адаптується до бажаної температури, завдяки чому швидше досягається задана температура, яку він може підтримувати стабільніше.

Ми рекомендуємо скористатися професійними послугами по підбору і встановленню кондиціонерів. Наші спеціалісти допоможуть вам правильно обрати техніку, доставлять її і виконають монтаж з наданням всіх гарантійних зобов’язань.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...