• Головна
  • Міський голова Полтави Олександр Мамай висловився про закиди у сепаратизмі: «Жодної хвилини під іншим прапором, ніж прапор України, працювати не буду!» (ВІДЕО)
12:00, 28 квітня
Надійне джерело

Міський голова Полтави Олександр Мамай висловився про закиди у сепаратизмі: «Жодної хвилини під іншим прапором, ніж прапор України, працювати не буду!» (ВІДЕО)

Міський голова Полтави Олександр Мамай висловився про закиди у сепаратизмі: «Жодної хвилини під іншим прапором, ніж прапор України, працювати не бу...

28-го квітня у Полтавській міській раді відбувалося засідання виконавчого комітету. Під час спілкування із членами виконкому та присутніми журналістами міський голова Олександр Мамай висловився із приводу закидів у сепаратизмі та із приводу своєї патріотичної позиції.

-Є в мене своя певна думка? Безумовно, є. Але тільки дурень сьогодні не може її змінювати, цю думку! Я хочу всім без виключення зараз сказати – я жодного дня, жодної хвилини під іншим прапором ніж прапор України працювати не буду! Поїду я куди-небудь із Полтави? Ні! Поїдуть мої діти чи мої онуки із Полтави? Ні! Я буду тут жити все своє життя. Але працювати під іншим прапором я не буду жодної хвилини! Крапка!

Нагадаємо, у грудні 2021-го року під час спілкування із журналістом телеканалу «Наш» Олександр Мамай озвучив думку, що на території України воюють дві наддержави – США та росія, а «брат іде на брата».

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #Мамай Олександр #міська рада #прапор #позиція
live comments feed...