• Головна
  • Прикордонники знову змінили правила перетину кордону: деталі
10:30, 19 квітня
Надійне джерело

Прикордонники знову змінили правила перетину кордону: деталі

Прикордонники знову змінили правила перетину кордону: деталі

Вчора прикордонники повідомили, що відтепер дня того, щоб перетнути кордон, українцям знову слід обов’язково мати зі собою закордонний паспорт.

Втім, сьогодні цю інформацію оновили - українцям все ж не потрібен закордонний паспорт для перетину кордону. У Держприкордонслужбі повідомили, що можливість виїжджати з країни без цього документа продовжили.

Таке рішення прийняли через воєнний стан, в умовах якого українці не можуть швидко і вчасно оформити паспорт громадянина України для виїзду за кордон.

«Саме через гуманітарні обставини та за раніше досягнутими домовленостями з суміжними країнами співробітники прикордонного відомства здійснюватимуть пропуск громадян України, в тому числі і за внутрішнім паспортним документом», – пояснили прикордонники.

І додають, що це стосується всіх людей, незалежно від областей, з яких вони прямують.

Дітям, які не досягли 16-річного віку, слід мати із собою паспорт громадянина України або свідоцтво про народження.

«Водночас Державна прикордонна служба звертає увагу громадян України, що в окремих випадках під час перебування за кордоном може виникнути гостра необхідність наявності закордонного паспорта, що визначено законодавствами країн, де наші краяни планують перебувати, або під час поїздок між різними країнами», – наголосили прикордонники.

Тому все ж рекомендують українцям за можливості виготовляти паспорти і вирушати з ними.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#паспорт #кордон #війна
live comments feed...