• Головна
  • У Полтавській аграрній академії організували проживання переселенців у вишах
18:00, 16 квітня
Надійне джерело

У Полтавській аграрній академії організували проживання переселенців у вишах

У Полтавській аграрній академії організували проживання переселенців у вишах

У гуртожитках Полтавського державного аграрного університету проживають майже 500 переселенців.  Їх забезпечили окремими кімнатами, дворазовим гарячим харчуванням, одягом та засобами гігієни. 

«В одному з полтавських вишів для переселенців організували проживання, харчування, а також допомогли з одягом та засобами гігієни. Люди задоволені та дякують жителям області, які гостинно їх прийняли»,  –  розповів начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін.

Умови для переселенців оглянули представники Генерального Директорату Європейської комісії з питань цивільного захисту. 

«Нам пощастило, що на території Полтавської області є навчальний заклад, з такими потужностями щодо розміщення студентів. Зараз ці потужності використовуються для розміщення внутрішньо переміщених осіб, – говорить заступниця начальника ПОВА Катерина Рижеченко. Наразі тут перебуває 475 переселенців, в тому числі 90 дітей різного віку. Як і по всій області, це переважно жителі Харківської та Сумської областей. Також є переселенці з Донецької області». 

Переселенці задоволені умовами й говорять, що готові долучитися до волонтерської роботи та бути корисними в ці нелегкі для країни часи. 

«Ми дуже вдячні, маємо двох дітей. Постійно отримуємо гуманітарну допомогу. Нещодавно діти ходили то театру»  – розповіли переселенці з Краматорська Ірина та Станіслав.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ВИШ #війна #переселенці
live comments feed...