• Головна
  • Дмитро Лунін розповів, чи створять у Полтаві військову адміністрацію
16:56, 16 квітня
Надійне джерело

Дмитро Лунін розповів, чи створять у Полтаві військову адміністрацію

Дмитро Лунін розповів, чи створять у Полтаві військову адміністрацію

Ми розповідали про скандальну ситуацію, котра склалася у Полтавській міській раді. Нагадаємо, депутати та волонтери попрохали міського голову Олександра Мамая надати звіт щодо виконання міської програми « Полтавський спротив», на котру з бюджету виділили 680 млн гривень.

Вчора мало відбутися анонсоване засідання постійної комісії, однак ні міський голова ні його заступники на нього не прийшли. В результаті, учасники зібрання підписали звернення до голови військової адміністрації Дмитра Луніна з проханням створити військову адміністрацію, і призначити голову, а також дати належну правову оцінку діям міського голови Олександра Мамая.

Сьогодні ж Дмитро Лунін оприлюднив повідомлення, у якому сказано:

- До мене вчора й сьогодні багато хто звертався з питанням щодо ініціативи частини депутатів Полтавської міської ради з проханням створити військову адміністрацію в місті Полтава. Хочу прояснити свою позицію з цього приводу.

Я вважаю, що немає вагомих підстав для введення військової адміністрації в місті Полтава, тому що на території Полтавської області немає бойових дій, а Полтаві наразі не загрожують наземні атаки. Введення військових адміністрацій у містах відбувається, якщо місту щось загрожує. До міського голови Полтави Олександра Мамая є чимало питань та претензій, як із боку громадян, так і органів влади. Зокрема, питання є і в обласної військової адміністрації. Однак, зараз вся країна і, зокрема, Полтавщина мають згуртуватися заради одного завдання – Перемоги.

Я не бачу, що зараз саме введення військової адміністрації в Полтаві може сприяти виконанню цього завдання.

Усі протиріччя необхідно вирішувати за змоги компромісом. Питання політичної конкуренції за можливості треба вирішувати на виборах, а не тоді, коли вся країна воює. Оцінку роботи мера та міськради Полтави повинні давати виборці. Питання введення військових адміністрацій у громадах Полтавщини може бути розглянуто у разі, якщо зміниться воєнна ситуація. Будемо робити все можливе, щоб цього не відбулося.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#війна #Мамай #військова адміністрація
live comments feed...