• Головна
  • Полтавцям заборонять відвідувати богослужіння на Великдень
17:11, 14 квітня
Надійне джерело

Полтавцям заборонять відвідувати богослужіння на Великдень

Полтавцям заборонять відвідувати богослужіння на Великдень

З 23 по 26 квітня на Полтавщині обмежать перебування громадян в громадських місцях під час Великодніх свят. Влада має організувати трансляцію святкових служб через інтернет та телебачення - про це повідомляє інтернет агенція "Полтавщина".

Начальник Полтавської ОВА та голова Ради оборони Полтавської області Дмитро Лунін підписав розпорядження про обмеження перебування населення без нагальної потреби в громадських місцях під час Великодніх свят. Обмеження діятимуть з 13:00 23 квітня (субота) по 06:00 26 квітня (вівторок). 

Правоохоронні органи мають забезпечити виконання обмежувальних закладів релігійними організаціями під час Великодніх служб у релігійних закладах шляхом:

заборони проведення масових релігійних заходів на території церков та прилеглих до них територій за участі прихожан; обмеження доступу громадян до релігійних споруд та прилеглих до них територій; обмеження перебування у приміщеннях церков священнослужителів не більше 10 осіб.

Органи обласної влади та територіальні громади мають проінформувати громадян про це рішення, а також надати інформацію про інтернет-ресурси та телевізійні канали, за допомогою яких можна взяти участь у молебнях в режимі онлайн. Органи влади мають всіляко сприяти трансляції великодніх святкових служб для населення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#церква #великдень #війна
live comments feed...