• Головна
  • Іван Момот прогнозує «жарку» роботу облради у 2014-му.
17:01, 25 червня 2013 р.

Іван Момот прогнозує «жарку» роботу облради у 2014-му.

Наступного року працювати в Полтавській облраді буде непросто. Такі прогнози озвучив її голова Іван Момот на офіційній зустрічі  з делегацією Лєжайського повіту (Польща). Гості поцікавились, як  на Полтавщині вдається  проводити сесії облради з такою кількістю депутатів (120) без проблем, адже, за словами поляків, у їхньому повіті кількість обранців менша у рази, проте конфліктних ситуацій виникає чимало.

«У нас  поки що вдається вирішувати питання мирно та злагоджено, хоча 2015 рік – вибори президента України, і  це, безумовно, вплине на поведінку депутатів у сесійній залі облради, – зазначив Іван Момот. – Думаю, що 2014 рік у нашій роботі  буде  «жарким»  і непростим».

Водночас голова облради висловив переконання, що злагодженої атмосфери все ж дотриматись можливо, якщо не виносити на розгляд рішень, які розділяють суспільство.

«Я думаю, нам вдасться й надалі знаходити спільну мову з депутатами від різних політичних сил. Головне – не виносити на розгляд сесії рішення, які розділяють суспільство, а навпаки –  більше приймати таких, що приносять користь людям», – переконаний Іван Момот.

Для гостей із Лєжайського повіту організували, на їхнє бажання, екскурсію до сесійної зали Полтавської обласної ради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...