• Головна
  • Поляки хочуть співпрацювати з Полтавщиною ще й у бізнесі.
15:04, 25 червня 2013 р.

Поляки хочуть співпрацювати з Полтавщиною ще й у бізнесі.

 Делегація з Лєжайського повіту (Польща), яка нині перебуває з офіційним візитом на Полтавщині і більше 5-ти років співпрацює з Пирятинським районом у культурно-освітній сфері та спорті,  на зустрічі з керівництвом Полтавської обласної ради висловила бажання налагодити зв’язки ще й у бізнесі.

«Нам це цікаво, і бізнесова співпраця могла б принести багато корисного для розвитку економіки обох країн», – зазначив староста Лєжайського повіту Ян Кіда.

Такі кроки підтримав і голова Полтавської облради Іван Момот, який у свою чергу запропонував розширити полтавсько-лєжайські зв’язки, підписавши спільну угоду вже на рівні області.

«Ми пропонуємо це,  і готові до такого кроку. Якщо з вашого боку не буде ніяких заперечень, то ми підпишемо всі офіційні документи, які для цього потрібні», – сказав Іван Момот.

Поки що перші бізнесові наміри  намітили на Пирятинщині. Так, поляки, побувавши на нещодавно створеному там  ПП «Смаком», побачили спільну співпрацю цього підприємства з заводом із заморозки фруктів та овочів «Хортіно», який  є в Лєжайському повіті.

Співпрацювати з поляками полтавці хочуть і переймаючи  корисний досвід уповадження адміністративно-територіальної реформи, шлях до чого окреслив нині в Україні Президент Віктор Янукович.

«Те, що у нас тільки планують зробити, в Польщі вже успішно діє. Я думаю, що кращого досвіду, ніж польський, у впровадженні адмінреформи немає», – вважає заступник голови Полтавської облради Володимир Марченко.

Для гостей із Польщі організували обширну культурну програму  історичними місцями області, а також запросили на цьогорічний Сорочинський ярмарок.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...