• Головна
  • На Полтавщині навчаються майже 6 тисяч внутрішньо переміщених учнів
15:30, 7 квітня
Надійне джерело

На Полтавщині навчаються майже 6 тисяч внутрішньо переміщених учнів

На Полтавщині навчаються майже 6 тисяч внутрішньо переміщених учнів

Полтавська область стала прихистком для тих, хто був змушений покинути свої домівки. У 87 закладах загальної середньої освіти Полтавщини розмістили тимчасово переміщених осіб із сусідніх областей.

За повідомленням управління Державної служби якості освіти у Полтавській області, на початок квітня у школах Полтавської області вже здобувають освіту 5 864 внутрішньо переміщених учнів. Для порівняння, у березні таких дітей було 3 550. Нагадаємо, навчання здійснюється у дистанційному форматі.

Педагогічні працівники, які переїхали з гарячих точок отримали роботу.

Майже всі заклади загальної середньої освіти Полтавської області в перервах між повітряними тривогами навчають учнів з використанням технологій дистанційного навчання. Деякі школи, на прохання батьків, організували освітній процес за змішаною формою. Крім того, школи дають змогу внутрішньо переселеним дітям отримувати й психологічну підтримку, не втрачати відчуття приналежності до спільноти.

«Державна служба якості освіти України (далі — Служба) у співпраці з ініціативою «Система забезпечення якості освіти» (SURGe) постійно підтримують керівників шкіл та надають рекомендації щодо оптимальної організації освітнього процесу. На сайті Служби створено сторінку «Заклади освіти в умовах воєнного стану» для отримання педагогами актуальної інформації», - зазначили у повідомленні.

Телефон «гарячої лінії» управління Державної служби якості освіти у Полтавській області – 050 211 18 45.

Читайте також: У Полтаві розпочав роботу сортувальний центр для гуманітарної допомоги

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#навчання #діти #школа #переселенці #дистанційне навчання #Полтава #робота #вчителі
live comments feed...