• Головна
  • Полтавці можуть оцінити лікування туберкульозу під час війни
14:36, 7 квітня
Надійне джерело

Полтавці можуть оцінити лікування туберкульозу під час війни

Полтавці можуть оцінити лікування туберкульозу під час війни

За офіційними даними Центр громадського здоров’я, лютому 2022 року в Україні зареєстровано 1 772 випадки туберкульозу, а проходило лікування 12 580 людей.

Команда БО TBpeopleUkraine проводить нове опитування, присвячене змінам у лікуванні ТБ під час війни. У мобільному застосунку OneImpact Ukraine, люди, яких торкнулася проблема туберкульозу, зможуть оцінити роботу протитуберкульозної служби у своєму регіоні, відзначити підтримку спільноти зі сторони НУО, поділитися загальним враженням чи окреслити конкретні проблеми/бар’єри у лікуванні туберкульозу в умовах війни в Україні.

«Ця інформація від пацієнтів дозволить нам комплексно оцінити зміни у роботі протитуберкульозних медзакладів, проаналізувати наявні успіхи та проблеми у забезпеченні безперервності лікування, а також сформувати план дій щодо покращення нашої спільної роботи у забезпеченні якісних медичних послуг для людей, яких торкнулася проблема туберкульозу в Україні», – наголошує команда БО TBpeopleUkraine.

Завантажуйте застосунок OneImpact Ukraine, проходьте опитування та об'єднуйте свої зусилля у боротьбі з туберкульозом.

Полтавці можуть оцінити лікування туберкульозу під час війни, фото-1

Опитування підготовлене БО TBpeopleUkraine за фінансової підтримки The Global Fund to Fight AIDS, Tuberculosis and Malaria в рамках проєкту «Доступність, комплексність та якість послуг у сфері ТБ в умовах переходу від донорського до бюджетного фінансування» (ПК 153М. «Поширення використання електронних інструментів для моніторингу ситуації з туберкульозом на базі громади, використовуючи можливості мобільного додатку OneImpact»), що впроваджується БО «100% життя» - Мережа ЛЖВ.

Полтавці можуть оцінити лікування туберкульозу під час війни, фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#лікування #туберкульоз #Україна #війна #додаток #туберкульоз
live comments feed...