• Головна
  • «У 90 відсотках випадків люди не відчувають, коли виходить диск!» - масажисти із Харкова працюють у Полтаві та діляться досвідом правильної реабілітації
18:00, 7 квітня
Надійне джерело

«У 90 відсотках випадків люди не відчувають, коли виходить диск!» - масажисти із Харкова працюють у Полтаві та діляться досвідом правильної реабілітації

«У 90 відсотках випадків люди не відчувають, коли виходить диск!» - масажисти із Харкова працюють у Полтаві та діляться досвідом правильної реабілі...

Масажисти Сергій та Анна переїхали до Полтави із Харкова, який другий місяць перебуває під постійними обстрілами російських окупантів. У Харкові Анна працювала масажистом у Спа-центрі «Колізей», Сергій шість останніх років проводив прийом у приватному кабінеті, де займався мануальною терапією та реабілітацією. Тепер харків’яни на деякий час стали полтавцями і ми вирішили поспілкуватися із ними про важливість лікувального масажу, вправлення дисків та правильну реабілітацію.

«Головне – не лише вправити, але й провести якісну реабілітацію!»

Сергій розповідає, що мануальною терапією займалися його дід, потім батько. Зараз цю традицію продовжує він сам. У роботі використовує м’який стиль мануальної терапії, він кардинально різниться із жорстким, який, приміром, сповідував легендарний лікар із Кобеляк Микола Касьян.

- Мене завжди запитують про фізичну силу, яка нібито потрібна для вправлення хребців та дисків. А я завжди говорю, що потрібні не сила, а знання. Коли людина приходить на прийом, я ніколи не застосовую грубу силу. Потрібно розім’яти, розігріти спину, підрівняти хребці, диски, прибрати защемлення, якщо воно є. І потім йде не менш важливий етап, який називається повною реабілітацію. Завжди наполягаю на тому, що головне – не лише вправити, але й провести якісну реабілітацію. Ми буквально навчаємо людей правильно вставати із ліжка вранці, правильно сидіти, правильно ходити, щоб зберегти своє здоровя.

За словами Сергія, у 80 відсотках випадків люди приходять на прийом зі скаргами на проблеми із поясницею, верхнім грудним відділом, оніміння рук, защемленням сідничного нерва, міозитами (станом, коли мязи та зв’язки "перекручуються"). Зараз, в умовах війни, коли людям доводиться тікати із рідних домівок, забираючи найнеобхідніші речі, побільшало скарг на зірвані спини.

-Зараз кожен третій – із зірваною спиною. Крім цього, на фоні стресу може виникнути спазм спини і вона починає боліти. Зняти це можна лікувальним масажем.

«У 90 відсотках випадків люди не відчувають, коли виходить диск»

Сергій пояснює, що найчастіше люди навіть не відчувають моменту, коли у них виходить диск. Тому що це не завжди супроводжується больовими відчуттями.

-У 90 відсотках випадків люди не відчувають, коли виходить диск. Це не завжди пов’язано із больовими відчуттями. Вони можуть цього не помічати, аж доки не защемить якийсь нерв. Тоді з'являються відчуття, що «коле під лопаткою», «таке, як вжалила бджола». І лише тоді йдуть до лікаря. А весь цей час – до звернення за допомогою – навантаження на диск і хребець розподілялося нерівномірно. Потім, вже після вправлення, процес реабілітації буде довшим, адже потрібно, щоб м’язи та зв’язки знову прийняли правильне положення. Тому так важливо хоча б раз на три місяці відвідувати остеопата.

«Якщо займатися спортом і виконувати рекомендації – проблем зі спиною не буде»

Часто люди гадають, що можна вправити диск на місце – і на цьому все. Але якщо після цього не виконувати спеціальних вправ, не зміцнювати мязи, диск, скоріш за все, знову вийде. Це доведено із практики. Люди, які дослухаються до моїх рекомендацій, у них проблем немає. Тому що я їх переконую -якщо зміцнювати мязи, вони зможуть тримати все. Але, звісно, відсотків 70 не роблять вправ і через три місяці знову приходять до мене по допомогу. Найгірший наш ворог – ми самі, наші лінощі.

«За тиждень косметичного масажу можна повернути пружність шкірі обличчя!»

Анна розповідає про ефективність косметичного масажу. Пояснює – для ефективності масаж обличчя, приміром, потрібно робити щодня. Тоді буде бажаний результат. За тиждень можна буде повернути шкірі тонус, щільність та пружність. Розгладити дрібні мімічні зморшки можна за два-три тижні. До речі, Анна відзначає, що масаж голови та обличчя люблять не лише жінки, але і чоловіки, особливо – ділові. Це допомагає їм розслабитися після постійного напруження.

Окрім масажу обличчя до косметичного відноситься і антицелюлітний масаж. Він дійсно дієвий. Але якщо мова йде про І-ІІ стадію целюліту, то для видимого результату потрібно відвідати не менше 15 занять. Тоді буде дійсно гарний результат. Втім, його потрібно буде підтримувати правильним харчуванням та заняттями спортом.

Сергій та Анна у кабінеті, який відкрили у Полтаві на вулиці Сковороди, 2а, проводять усі види масажу:

-        Лікувальний;

-        Розслаблюючий;

-         Спортивний;

-        Косметичний;

-        Антицелюлітний

-        Загальнозміцнюючий.

У кабінеті є також обладнання для точкового масажу голови та стоп. Крім цього, масажисти надають безкоштовну консультацію із проблем опорно-рухового апарату.

Записатися на прийом можна за телефонами (096)333-04-04; (093)286-14-92.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #масаж #спина #реабілітація #диски #хребці #вправлення
live comments feed...