• Головна
  • До Полтави евакуювали Донецький коледж, який на час воєнного стану буде розміщений на базі ПНПУ
14:30, 6 квітня
Надійне джерело

До Полтави евакуювали Донецький коледж, який на час воєнного стану буде розміщений на базі ПНПУ

До Полтави евакуювали Донецький коледж, який на час воєнного стану буде розміщений на базі ПНПУ

На час воєнного стану адміністрація, персонал і частина матеріально-технічного забезпечення комунального закладу «Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки» розміщується та працює на базі факультету фізичного виховання Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка.

Про це повідомили на сайті полтавського вишу.

Наразі персонал коледжу поселили в гуртожитки університету, їдальня забезпечує якісне та збалансоване харчування на безоплатній основі.

Для адміністрації комунального закладу «Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки» розгорнули елементи критичної інфраструктури: резервні сервери для забезпечення електронного документообігу, навчально-методичних матеріалів, забезпечення освітнього процесу, роботи вебресурсів тощо.

«У межах співпраці навчальних закладів заплановано проведення низки заходів у дистанційному та змішаному режимах, зокрема залучення фахівців до роботи VІ Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «Проблеми та перспективи розвитку фізичного виховання, спорту та здоров’я людини», - повідомляють на сайті ПНПУ.

Читайте також: Тварин із екопарку Фельдмана вивозять: відгукнулася вся Україна

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#війна #університет #Полтава #евакуація #ПНПУ #коледж #Донецьк
live comments feed...