• Головна
  • Активісти перекрили автостраду міжнародного значення між Німеччиною та Польщею з вимогою, щоб Європейський союз припинив торгівлю з Росією!
18:30, 4 квітня
Надійне джерело

Активісти перекрили автостраду міжнародного значення між Німеччиною та Польщею з вимогою, щоб Європейський союз припинив торгівлю з Росією!

Активісти перекрили автостраду міжнародного значення між Німеччиною та Польщею з вимогою, щоб Європейський союз припинив торгівлю з Росією!

«Канцлере Німеччини! Припини фінансувати воєнні злочини! Ми, громадяни Польщі, Литви, Латвії, Естонії, Німеччини, Великобританії й України вимагаємо від канцлера Німеччини Олафа Шольца повністю припинити торгівлю з Росією! Упродовж двох тижнів Уряд Німеччини ігнорує наші звернення, тому ми розпочали мирне блокування головної автостради A2, яка з’єднує Польщу й Німеччину. Ми хочемо пробудити совість німецького народу! Понад сто тисяч російських солдатів щоденно вбиває українців, більшість росіян підтримує цей злочин, але Німеччина продовжує торгувати з Росією. За гроші, які німецькі фірми сплачують як податки в Росії, купують бомби, ракети й снаряди, якими потім убивають мирних українських людей, дітей. Припиніть фінансово підтримувати окупантів! Побачте страждання мільйонів українців, які понад місяць живуть по підвалах, ховаючись від російських окупантів.

«Німеччина хоче заробляти, але ці мільйони скроплені кров’ю українських громадян. Це брудні гроші. Якби росіяни вбивали зараз тисячі німців, канцлер також би підтримував торгівлю з убивцями?» – запитує учасник блокування, польський журналіст Павел Боболович.

Раніше активісти протестували проти торгівлі з Росією на прикордонних переходах у Польщі й Литві, двічі зверталися до канцлера Шольца, проте безрезультатно. Уряди Польщі, Литви, Латвії та Естонії хочуть блокування транспорту з товарами до Росії.

«Наші сусіди вже тиждень вимагають від нас: припиніть торгувати з Росією! Проте фури продовжують їздити, бо цього хоче німецький уряд. Пане канцлере! Кожна вантажівка до Росії зміцнює її злочинну владу. Кожен вантаж – це нові російські бомби на Україну, кожна домовленість – кров на руках. Ми повинні це припинити, бо в іншому випадку ми вдруге ввійдемо в історію: (спів)відповідальні за масові злочини проти українського народу. Німецький «прогрес через торгівлю» сьогодні призводить до смерті», – говорить німецький активіст Стів Наук.

«Пане канцлере, Ви – представник народу, який краще від інших знає, чим закінчується пасивність щодо абсолютного зла й якою страшною є ціна, яку світ за це платить. То чому Ви намагаєтеся загравати із сучасним злом і вести з ним бізнес? – запитує активістка „Euromajdan Warszawa” Наталія Панченко. – У цю мить Україна розплачується за це кокетування Заходу, зокрема Німеччини, із воєнними злочинцями. Вам мало нашої крові? Скількома українцями ви можете пожертвувати задля цих брудних мільйонів євро?»

Нагадуємо, що блокування вантажівок, які возять євросоюзні товари до Росії, розпочалася 12 березня. Найбільше товарів везуть із Німеччини, Франції, Італії.

Ірина Земляна, медіаекспертка Інституту масової інформації, тренерка з безпеки

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#блокування #Німеччина #торгівля #росія #блокування
live comments feed...