• Головна
  • КРЕМЕНЧУЦЬКІ ТОВАРОВИРОБНИКИ ГОТОВІ ДОЛУЧИТИСЯ ДО КОНКУРСУ «ПОЛТАВСЬКА МАРКА»
14:03, 24 червня 2013 р.

КРЕМЕНЧУЦЬКІ ТОВАРОВИРОБНИКИ ГОТОВІ ДОЛУЧИТИСЯ ДО КОНКУРСУ «ПОЛТАВСЬКА МАРКА»

Серед товаровиробників Полтавщини буде проведено конкурс, спрямований на поліпшення якості продукції

На Полтавщині проведуть конкурс якості продукції виробників регіону «Полтавська марка».

Про це повідомили в прес-службі Кременчуцької міськради. Як зазначила начальник управління розвитку підприємництва, торгівлі, побуту та регуляторної політики виконкому Кременчуцької міської ради Людмила Жорняк, триватиме він упродовж серпня-вересня поточного року, зокрема, перший етап конкурсу відбудеться в останній день літа, а другий — у перший день осені.

Метою конкурсу «Полтавська марка» є об’єднання зусиль, спрямованих на поліпшення якості продукції товаровиробників Полтавської області, стимулювання підприємств, що виготовляють конкурентоспроможну продукцію у плані досягнення ними успіхів в освоєнні ринку. Людмила Жорняк відмітила, що учасниками конкурсу «Полтавська марка» можуть бути як юридичні особи всіх форм власності, так і фізичні особи-підприємці. У рамках конкурсу визначатиметься краща продукція обласних виробників за наступними номінаціями: продовольчі товари; промислові товари для населення; товари виробнично-технічного призначення; вироби народних художніх промислів.

Фінансуватиметься конкурс за рахунок реєстраційних внесків учасників, а також інших джерел, що не заборонені законом. Зокрема, відповідно до умов конкурсу реєстраційний внесок одного найменування продукції становитиме:

30% від мінімальної заробітної плати — для учасників, які вперше представлятимуть свою продукцію;

25% від мінімальної заробітної плати — для учасників, які були у попередні роки були визнані переможцями «Полтавської марки».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...