![](https://s.0532.ua/section/logo/upload/pers/11/logo.png?20240727)
16:30, 24 березня 2022 р.
Надійне джерело
Продовольчий запас: чи забезпечена Полтавщина необхідними продуктами на випадок блокади?
![Продовольчий запас: чи забезпечена Полтавщина необхідними продуктам... Продовольчий запас: чи забезпечена Полтавщина необхідними продуктами на випадок блокади?](/dist-assets/images/cap.jpg)
У зв’язку із війною на Полтавщині два тижні тому почали формувати продовольчі резерви. Наразі ситуація з продовольчим резервом у області нормальна. Про це розповів начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін піл час онлайн-спілкування з журналістами регіону.
«Ще два тижні тому поставив завдання сформувати продрезерв у кожній громаді, кожному та у області в цілому. Там є 15 визначених продуктів, які повинні бути. Продзапас по ним у Полтавській області сформовано від 30 до 80%. Чому такий великий розрив? Бо ті товари, які довгострокового зберігання у нас на рівні 70-80%. Ті, які мають обмежений термін зберігання, наприклад, м’ясні вироби, маємо у невеличкому запасі. Ми робимо ротацію - віддаємо підприємству, вони їх реалізують, а нам дають щойно вироблені продукти», - зазначив Дмитро Лунін.
Також він додав, що наразі резерви у більшості громад сформовані щонайменше на 30 днів блокади.
Читайте також: Як профтехосвіта Полтавщини працює для оборони країни: протитанкові «їжаки», бронежилети, маскувальні сітки
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
09:39, 15 липня
19:36, 25 липня
05:42, 19 липня
18:58, 18 липня
18:58, 18 липня
live comments feed...