• Головна
  • Передчасно пішов з життя лікар Полтавського онкодиспансеру
14:00, 20 березня 2022 р.
Надійне джерело

Передчасно пішов з життя лікар Полтавського онкодиспансеру

Передчасно пішов з життя лікар Полтавського онкодиспансеру

На 61 році пішов з життя Олег Корнєєв – кандидат медичних наук, доцент кафедри онкології та радіології з радіаційною медициною Полтавського державного медичного університету, лікар онкохірург вищої категорії Комунального підприємства «Полтавський обласний клінічний онкологічний диспансер Полтавської обласної ради».

Про це повідомили на сторінці Полтавського обласного клінічного онкологічного диспансеру у Фейсбук.

«Ми запам’ятаємо Олега Вітольдовича, як людину безмежно талановиту, мудру, добру, світлу. Будучи відомим лікарем онкохірургом – він все своє життя присвятив медичній практиці.

Видатний вчений, талановитий педаг, завуч кафедри – він зробив вагомий внесок у розвиток онкохірургії, науку та освіту. Людина з великим серцем, талантом – він ніколи не залишався байдужим до чужого горя, надавав посильну допомогу всім, хто до нього звертався.

Пам’ять про Олега Вітольдовича збережеться вічно у памяті колег, в чисельних оригінальних працях, наукових ідеях та розробках, підготовленої ним плеяди молодих вчених.

Висловлюємо щире співчуття рідним, близьким, колегам та сумуємо з приводу передчасної сметрі. Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце людини, проте світлі спогади про тих, хто залишив по собі добрі справи та чесно прожив своє життя, завжди будуть сильніші, ніж смерть!

Ми будемо пам’ятати Олега Володимировича як друга, порадника та мудрого Вчителя. Вічна і світла пам’ять!», - пишуть колеги померлого.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#лікар #Полтава #трагедія #лікарня #колеги
Оголошення
live comments feed...