• Головна
  • До кінця року в області відкриють 16 дитсадків.
10:33, 21 червня 2013 р.

До кінця року в області відкриють 16 дитсадків.

Заступник голови облдержадміністрації Олександр Коваль взяв участь у прямому радіоефірі у передачі «На благо громади» на ОДТРК «Лтава».

Під час передачі, заступник голови облдержадміністрації поінформував про хід виконання в області соціальних ініціатив Президента України спрямованих на розбудову дошкільної освіти, позашкілля, залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом.

На питання щодо розвитку дошкільної освіти Олександр Коваль повідомив, що з 2010 року в області відновлено роботу 87 дитячих дошкільних навчальних закладів, а це – більше 5 тисяч додаткових місць для дітей. У цьому році відкрито 3 дитячих садка, до кінця року заплановано відкрити ще 16 дитячих садків. Загалом планується додатково отримати 889 місць.

Олександр Коваль поінформував, що розбудовується позашкілля, окрім цього розвивається гурткова робота при школах. Показник залучення дітей до навчання у позашкільних навчальних закладах та до участі у гуртковій роботі становить 70%.

Заступник голови облдержадміністрації поінформував, що голова облдержадміністрації дав відповідне доручення щодо збільшення охоплення дітей позашкільною освітою щонайменше ще на 20%.

Також під час передачі, Олександр Миколайович відмітив, що в області ведеться робота направлена на підтримку, сприяння творчого розвитку обдарованих, здібних до наукової діяльності учнів, школярів, студентів. Зокрема, на це направлена робота обласного комунального закладу «Мала академія наук».

На розвиток обдарованих дітей області спрямована робота і навчально-оздоровчого комплексу «Ерудит» в селі Потоки Кременчуцького району. Заклад працює протягом всього року, де діти мають можливість з різних предметів проходити, підготовку до різних етапів олімпіад, конкурсних робіт, в той же час робота закладу дає можливість навчання, спілкування та оздоровлення обдарованих дітей.

Долучаються до роботи навчально-оздоровчого комплексу «Ерудит» викладачі ВУЗів, кращі вчителі загальноосвітніх навчальних закладів області.

Одним із актуальних питань, над яким працюють виконавчі органи влади, поінформував посадовець, це шкільні спортивні майданчики. Багато вже яких приведено до належного стану: підфарбовано, відремонтовано, додатково виставлено спортивний інвентар. Департаментом освіти і науки здійснено перевірку проведеної роботи, результати якої озвучено на нараді з головами райдержадміністрацій.

Олександр Коваль повідомив, що обласною державної адміністрацією підготовлено пропозиції про доповнення до вже діючої програми розбудови спортивної інфраструктури з тим, щоб виділити кошти з обласного бюджету на створення базових спортивних майданчиків у кожному районі, які включають футбольні міні-поля зі штучним покриттям, гімнастичні майданчики з тим, щоб у найближчому часі – до 2016 року, в переважній більшості шкіл області були сучасні спортивні бази.

Також заступник голови облдержадміністрації поінформував, що зараз іде підготовка навчальних закладів до нового навчального року: проводяться поточні, капітальні ремонти.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...