![](https://s.0532.ua/section/logo/upload/pers/11/logo.png?20240727)
10:30, 19 березня 2022 р.
Надійне джерело
Із Сумської області гуманітарними коридорами вдалося евакуювати понад 4 тисячі людей
![Із Сумської області гуманітарними коридорами вдалося евакуювати пон... Із Сумської області гуманітарними коридорами вдалося евакуювати понад 4 тисячі людей](/dist-assets/images/cap.jpg)
Вчора, 18 березня, були відкриті гуманітарні коридори з шести населених пунктів Сумської області: міст Суми, Тростянець, Лебедин, Конотоп і селищ Краснопілля й Велика Писарівка. Людей забирали евакуаційні автобуси, а також можна було рухатися в колоні приватним транспортом.
Про це повідомили у прес-службі Полтавської обласної військової адміністрації.
Автобуси з евакуйованими людьми прибули до Лубен, звідки залізницею пасажири вирушили на захід країни. Загалом, 18 березня, понад 4 тисячі людей виїхали з Сумської області.
Як повідомила віце-прем’єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук, із Сум евакуйовано 3296 людей, із Тростянця – 246, із Лебедина – 50, із Конотопа – 400, із Краснопілля – 146, а з Великої Писарівки – 41.
Читайте також: Полтавщина прийняла понад 30 тисяч переселенців із сусідніх областей
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
19:36, 25 липня
09:39, 15 липня
05:42, 19 липня
07:30, 17 липня
10:00, 25 липня
11
live comments feed...