• Головна
  • Ситуація із забезпеченням ліками контрольована, аптеки накопичують запаси, – Дмитро Лунін
17:00, 18 березня 2022 р.
Надійне джерело

Ситуація із забезпеченням ліками контрольована, аптеки накопичують запаси, – Дмитро Лунін

Ситуація із забезпеченням ліками контрольована, аптеки накопичують запаси, – Дмитро Лунін

У зв’язку із воєнним станом попит на ліки збільшився. Полтавська область не стала виключенням. Для того, щоб на Полтавщині не виникало дефіциту лікарських засобів, в області проводять відповідну роботу. Про це під час спілкування з журналістами регіональних ЗМІ розповів начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін.

«Попит на ліки збільшився кілька разів. Зустрічалися з усіма постачальниками й дистриб’юторами, які працюють на Полтавщині. Вони розуміють ситуацію, накопичують свої запаси. Тож якщо нині медикаментів у якійсь аптеці немає, то завтра-післязавтра їх мають довезти. Ситуація із забезпеченням ліками контрольована, щоранку проводимо наради з цього питання», – сказав Дмитро Лунін.

Також дані у в електронних системах аптек почали коригувати вручну для стабілізації ситуації із запасами ліків.

«Проблема по дефіцитних ліках вирішується за рахунок накопичення запасів. Ситуація стабілізується. Проте є випадки, що волонтери викупляють продукцію і направляють її в Харків, Суми або накопичують у Полтаві. Ми над цим питанням працюємо, зокрема звернулися до МОЗ для розробки алгоритму, встановлення лімітів, щоб не було ситуації, що хтось один може викупити весь запас ліків», – зазначив Дмитро Лунін.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ліки #аптека #Полтавщина #МОЗ #склад #стабілізація
Оголошення
live comments feed...