• Головна
  • Володимир Чернявський: «Полтавці без гарячої води через неконструктивну, і таку шкідницьку позицію керівництва Полтавагаз».
15:07, 20 червня 2013 р.

Володимир Чернявський: «Полтавці без гарячої води через неконструктивну, і таку шкідницьку позицію керівництва Полтавагаз».

На сьогоднішній день без гарячого водопостачання залишилися близько половини споживачів тепла нашого міста.

Нині, коментують у «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» стоїть 27 котелень, які, говорить генеральний директор тепловиків Володимир Чернявський, могли б приступити до роботи вже за пів години в разі, якщо на це буде воля «Полтавагазу». Зокрема, станом на день вчорашній, 18-те червня, мала включитися котельня по Ціолковського, 8 (для довідки: остання обслуговує третину міста – райони Алмазний, Сади другі і треті), але цього не сталося. І коли станеться – невідомо.

Володимир Чернявський, генеральний директор ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»

- Ми повністю готові для того, щоб котельня запрацювала. Я скажу більше, ми були повністю готові до пуску котельні ще тиждень тому. Не запустилися ні 10 червня, ні вчора, ні сьогодні, ні завтра – це вже точно, що ми не зможемо запуститися. Можливо, є якісь надії на п'ятницю. Але поки що ми не працюємо – котельня Ціолковського,8. Причина та ж сама – небажання «Полтавагаз» давати газ на цю котельню. Сьогодні вони знайшли чергову надуману причину, вони зняли лічильник, один з двох, який обліковує газ на цю котельню, і розказують всім, в тому числі і органам місцевого самоврядування, що лічильник на ремонті, і що без нього вони не можуть дати газ на котельню. Насправді це все не відповідає дійсності. Я підкреслюю, лічильників – два, і один з них готовий до роботи. А не працює котельня виключно через неконструктивну, і таку шкідницьку позицію керівництва ПАТ «ПОЛТАВАГАЗ».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...