• Головна
  • За два тижні війни на Полтавщині рівень злочинності зменшився на 70 відсотків
12:00, 11 березня 2022 р.
Надійне джерело

За два тижні війни на Полтавщині рівень злочинності зменшився на 70 відсотків

 За два тижні війни на Полтавщині рівень злочинності зменшився на 70 відсотків

З 24 лютого на території Полтавської області різко знизився загальний рівень злочинності. У Нацполіції Полтавщини пов’язують це пов’язують з ефективними превентивними заходами, посиленням патрулів та активним залученням громадськості до співпраці з правоохоронними органами.

 За два тижні війни на Полтавщині рівень злочинності зменшився на 70 відсотків, фото-1

«На Полтавщині спостерігається зменшення кількості кримінальних правопорушень (зокрема, майнової спрямованості) на 70 %. На позитивну тенденцію впливає низка чинників. Серед таких, зокрема, залучення до патрулювань зведених мобільних груп у складі поліції, ветеранів та пенсіонерів органів внутрішніх справ, територіальної оборони та представників громадських формувань.

З-поміж інших вагомих факторів: активна співпраця громадськості з поліцією. Так, протягом 7 днів тільки до чат-боту та в месенджер поліції Полтавської області надійшло більше ніж 6 тисяч повідомлень. Вагому роль також відіграє цілодобовий моніторинг та детальний аналіз інформації, отриманої з різних каналів комунікації», - зазначив начальник поліції Полтавщини Євген Рогачов

Нагадаємо, За минулу добу полтавські правоохоронці перевірили 600 підозрілих осіб

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#поліція #Полтавщина #злочинець #рівень #область
Оголошення
live comments feed...