• Головна
  • Полтавка розповіла, як у Нідерландах збирають допомогу для України і чим допомагає Гаага (ФОТО, ВІДЕО)
18:30, 10 березня 2022 р.
Надійне джерело

Полтавка розповіла, як у Нідерландах збирають допомогу для України і чим допомагає Гаага (ФОТО, ВІДЕО)

Полтавка розповіла, як у Нідерландах збирають допомогу для України і чим допомагає Гаага (ФОТО, ВІДЕО)

Друзі, ми неодноразово розповідали вам, якого широкого поширення набув волонтерський рух у Полтаві із початком повномасштабної війни росії проти Українців. Сотні і тисячі наших земляків долучилися до збору усього необхідного для Збройних Сил України, загонів територіальної оборони, а пізніше – до піклування про переселенців із найбільш постраждалих від війни областей. Подібне піднесення охопило українців по всій країні та за її межами. Надзвичайно багато допомагають наші найближчі сусіди – поляки, які прийняли найбільше біженців із України. Вони ж шлють українцям необхідну гуманітарну допомогу. І вона надходить не лише із Польщі.

Максимально мобілізувалися українці у багатьох інших країнах світу. Як приклад – Нідерланди. Там, у Амстердамі фундація «Українці в Нідерландах» об’єднала навколо себе десятки і сотні як українців, так і жителів багатьох інших країн, які бажають допомогти нам у захисті від російської агресії. До складів, на яких збирають допомогу для України, приїздять голландці, бразильці, хорвати, представники інших національностей. Але, звісно, найбільше тут українців – із Харкова, Львова, Хмельницького, Дніпра, Івано-Франківська, Києва та, звичайно ж, Полтави.

Одна із полтавок – Юлія Солодка – розповіла і показала нам, що і як збирають у столиці Нідерландів та як відправляють до України.

-Я ніколи не думала, що у Нідерландах стільки українців. Вони дуже швидко зорганізувалися і збирають те, що зараз найбільш необхідне – генератори, ліки, турнікети, засоби гігієни, підгузники для дітей. Все це кожного дня відправляємо 20-тонними фурами. Всього до України – під Київ, Білу Церкву, Івано-Франківськ тощо – відправили вже близько шістдесяти вантажівок.

Збірний пункт гуманітарної допомоги на вихідні працює із 8-ої ранку до 9-ої вечора. Везуть усе із десяти різних точок у Амстердамі, а також із інших міст куди «сарафанним радіо» доходить інформація про волонтерський центр. Приміром, медицину та необхідні речі везуть із Гааги.

Мешканці Нідерландів усіляко допомагають. Приймають біженців із України та самі забезпечують їх усім необхідним.

-Як тільки дізнаються, що кудись приїхала родина біженців із України, приходять і все приносять, що треба. І варто зауважити, що несуть дійсно хороші, якісні речі.

Юлія розповідає, що жителі Нідерландів, які приїздять до волонтерського центру, підтримують Україну та виступають проти війни.

Що до українців, то вони готові організовувати потужну допомогу для країни, яка допоможе їй витримати російську агресію і досягнути перемоги.

Раніше ми розповідали, що із Полтавщини до сусідніх областей відправили майже 500 тонн гуманітарної допомоги.

Щоб оперативно стежити  за перевіреними новинами підписуйтеся на наш Telegram. Разом тримаємо інформаційну оборону. Україна переможе!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Нідерланди #допомога #Україна #Гаага #Амстердам #підтримка
Оголошення
live comments feed...