• Головна
  • «Полтававодоканал» з вами! Просимо, аби і ви були з «Полтававодоканалом»
14:30, 9 березня 2022 р.
Надійне джерело

«Полтававодоканал» з вами! Просимо, аби і ви були з «Полтававодоканалом»

«Полтававодоканал» з вами! Просимо, аби і ви були з «Полтававодоканалом»
І у лютому, і вже у березні кожен з нас отримував послуги водопостачання та водовідведення у повному обсязі. Аби забезпечити надання цих послуг, підприємство витратило і витрачає чимало грошей – самі лише насоси, які, наповнюючи резервуари на наших водозаборах, піднімають воду з артезіанських свердловин (з глибини 700-800 м), те насосне обладнання, за допомогою якого подаємо цю воду в місто і те, що піднімає її до багатоповерхівок, «з`їдають» щодня електроенергії на суму, яку навіть озвучувати лячно. Тож нашому підприємству зараз як ніколи потрібні ваші платежі за спожиті послуги з водопостачання та водовідведення, аби ми мали за що купити електроенергію, відтак ви мали воду в оселях.
Ми не вимагаємо віддати останнє! Просимо лише: якщо маєте таку можливість, сплатіть, будь ласка, за отримані послуги з централізованого водопостачання та водовідведення!
Сплатити за отримані послуги можна або у відділеннях банків, або через інтернет-банкінг. Єдина незручність – не завжди можна це зробити, користуючись нашим Особистим кабінетом. Так, він працює, можливість внести показники приладів обліку чи простежити розрахунки/нарахування/проплати є, однак сплачувати краще через онлайн/веб-банкінг без посередництва нашого Особистого кабінету.
Розрахуйтесь, будь ласка, з Водоканалом, аби Водоканал і надалі мав можливість подавати воду до ваших осель!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтававодоканал #звернення #вода
Оголошення
live comments feed...