• Головна
  • Президент України звільнив від податків всіх підприємців
13:00, 7 березня 2022 р.
Надійне джерело

Президент України звільнив від податків всіх підприємців

Президент України звільнив від податків всіх підприємців

Сьогодні, 7 березня, до українців звернувся Президент України Володимир Зеленський. У своєму відеозверненні він розповів про спеціальний пакет підтримки бізнесу та працівникам.

- Уряд України вже працює над тим, як відновити нашу країну. Після перемоги. Як дати більше сил країні – поки ми боремось. Створений спеціальний пакет допомоги. Бізнесу та працівникам, - сказав президент.

За його словами, ФОПи першої і другої групи повністю звільняються від ЄСВ.

Підприємства та ФОПи третьої групи звільняються від сплати ЄСВ за найманих працівників, які були призвані до лав Збройних Сил та інших захисних формувань, у тому числі тероборони.

Усе це – на час воєнного стану та ще мінімум на рік після його завершення. Також відтерміновується сплата податків для всіх підприємств, які не спроможні їх заплатити.

- І це тільки перша частина великого пакету допомоги. Урядової підтримки. Усі керівники центральної влади мають чітке завдання: розробити таку систему дій, щоб відновлення України було швидким. Та орієнтувалося на людей. На те, щоб ми всі повернулися до звичайної роботи. Коли повернемо наш мир, - зазначив він.

Окрім того, Володимир Зеленський подякував усім власникам і керівникам підприємств, які продовжують працювати і виплачувати заробітну плату своїм працівникам.

Читайте також: Завтра у Полтаві не працюватиме станція переливання крові

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#податки #президент #україна #скасування #фоп #підприємці
Оголошення
live comments feed...