• Головна
  • Офіційна позиція мережі магазинів «Свіжина», щодо неправдивої інформації про нібито підвищення цін
17:00, 2 березня 2022 р.
Надійне джерело

Офіційна позиція мережі магазинів «Свіжина», щодо неправдивої інформації про нібито підвищення цін

Офіційна позиція мережі магазинів «Свіжина», щодо неправдивої інформації про нібито підвищення цін

У зв’язку з «розгоном» в соціальних мережах неправдивої інформації щодо нібито підвищення нашою мережею цін на продукцію повідомляємо, що до 2 березня 2022 року в жодному магазині мережі магазинів «Свіжина» в місті Полтава ціна не була піднята.

Офіційна позиція мережі магазинів «Свіжина», щодо неправдивої інформації про нібито підвищення цін, фото-1

Незважаючи на підвищення цін від наших постачальників, незважаючи на обмежений графік роботи, незважаючи на удорожчання логістики – ми ціни не піднімали.

Офіційна позиція мережі магазинів «Свіжина», щодо неправдивої інформації про нібито підвищення цін, фото-2
Офіційна позиція мережі магазинів «Свіжина», щодо неправдивої інформації про нібито підвищення цін, фото-3

Ми вважаємо, що у важкий для держави та народу час намагатись отримати додаткові доходи – рівнозначно мародерству. Ми ніколи до цього не вдамося.

Більш того, ми продовжуємо допомогу притулкам для тварин, ми почали допомогу волонтерам та підтримуємо наших захисників.

Дійсно, в нашому магазині є така товарна позиція як «вирізка теляча» і вона дійсно коштує 400 гривень за 1 кілограм, але така ціна на цей товар була і в листопаді 2021 року. Цей продукт не є товаром першої необхідності, він постачається в дуже малій кількості. Така ціна на вирізку є нижчою ніж у більшості продавців в нашому регіоні та в Україні. Наприклад, в супермаркеті «Метро» вирізка яловича охолоджена коштує 598,90 за кілограм. 

В супермаркетах «Новус» вирізка коштує 634 гривні за кілограм.

Навіть заморожена вирізка на даний час коштує більше 500 гривень в середньому.

Тому, продаж товару за 400 гривень, на нашу думку, не є занадто високою ціною.

Підкреслюємо, що ціни, які є станом на 2 березня 2022 року, в подальшому вони можуть змінитись, якщо зміниться собівартість продукції. Це може бути як у бік підвищення, так і зниження вартості. На даний час мережа магазинів «Свіжина» не збільшувала і не планує збільшувати свою торгівельну націнку. На жаль, завтра, 3 березня, деякі товари в наших магазинах дещо здорожчають. Це пов’язано зі зміною логістики доставок, адже бойові дії на дають нам можливості доставляти товар звичними маршрутами. Дане підвищення буде незначним, але буде.

Шановні друзі! Наразі інформація має високу ціну і дуже багато недобросовісних людей намагаються отримати популярність за рахунок обману чи викривлення інформації.

Будь ласка, перевіряйте дані, які Ви читаєте у Телеграм-каналах або інтернет ЗМІ. Це стосується не тільки цін на товари та нашу мережу. Зараз ворог намагається розколоти наш народ, посіяти паніку та зневіру. Перевіряйте інформацію, зараз це дуже легко зробити.

З повагою - адміністрація філій мережі магазинів «Свіжина» у Полтавському регіоні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#продукти #полтава #ціна
ТОП новини
У Полтаві на «Хитрому» ринку картоплю, кавуни та зелень продають від 5 гривень, а яблука та груші обійдуться в 10 грн за кіло
На Полтавщині п’ять військовослужбовців отримали від держави 1,3 мільйона гривень на розвиток власної справи
Катерина Ямщикова пояснила, чому у Полтаві призупинили реорганізацію медичних закладів (ВІДЕО)
«Таких міст в Європі одиниці»: до Дня Полтави ми дізналися, який міський ярмарок переважав Сорочинський та чому місцевих масонів не чіпала навіть імперська влада
Оголошення
live comments feed...