• Головна
  • Володимир Зеленський виступив у Європарламенті: «Ми боремося за те, щоб бути рівноправними членами Європи. Я вважаю, що сьогодні всім показуємо, що ми такі є!»
14:40, 1 березня 2022 р.
Надійне джерело

Володимир Зеленський виступив у Європарламенті: «Ми боремося за те, щоб бути рівноправними членами Європи. Я вважаю, що сьогодні всім показуємо, що ми такі є!»

Володимир Зеленський виступив у Європарламенті: «Ми боремося за те, щоб бути рівноправними членами Європи. Я вважаю, що сьогодні всім показуємо, що...

Президент України Володимир Зеленський по відеозвязку виступив перед Європарламентом. Сьогодні європарламентарі розглядатимуть звернення України щодо прискореного вступу до ЄС.

-Я радий цьому настрою - об'єднуючому. Я радий, що ми об'єднали сьогодні всіх вас - країни Європейського Союзу, але я не знав, що такою ціною. Це трагедія для мене, для кожного українця і нашої держави. Дві революції, одна війна і 5 днів повномасштабного вторгнення Російської Федерації... Я вважаю, що ми віддаємо сьогодні за цінності, за права, за свободу, за бажання бути рівними такими самими як ви, як кожна людина, ми віддаємо наших найкращих людей, найсильніших українців...

У нас дуже мотивований народ. Ми боремося за наші права, свободу, за життя, а зараз ми боремося за виживання і це зараз наша найбільша мотивація. Але ми боремося і за те, щоби бути рівноправними членами Європи. Я вважаю, що сьогодні всім показуємо, що ми такі і є. З нами Європейський союз буде точно міцнішим. Без вас Україна буде самотньою, - сказав президент. Ми довели свою силу, довели, що ми як мінімум такі самі як ви. Доведіть, що ви разом з нами, доведіть, що ви нас не відпускаєте, доведіть, що ви дійсно європейці. Тоді життя переможе смерть, а світ – темряву".

Президент додав, що Україна платить надто високу ціну за свою свободу. Українці втрачають за не неї своїх найкращих людей – захисників країни, дітей. За словами президента, Україна давно вибрала Європу, а тепер настав час Європі вибрати Україну. Виступ Володимира Зеленського зустріли оплесками.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Україна #ЄС #вступ #парламент #Володимир Зеленський
Оголошення
live comments feed...