• Головна
  • Чи підтримують полтавці дії Президента України Володимира Зеленського? (ОПИТУВАННЯ)
19:00, 28 лютого
Надійне джерело

Чи підтримують полтавці дії Президента України Володимира Зеленського? (ОПИТУВАННЯ)

Чи підтримують полтавці дії Президента України Володимира Зеленського? (ОПИТУВАННЯ)

У перші дні прямого російського вторгнення в Україну соціологічна група Рейтинг провела опитування в усіх регіонах країни, окрім окупованого Криму та непідконтрольних Україні районів у Донецькій та Луганській областей. Запитували: «Чи підтримуєте ви дії Президента України Володимира Зеленського?». Після проведення опитування отримали наступні результати: підтримують – 91%, не підтримують – 6%, не змогли визначитися – 3%. Про це повідомляє bbc.com.

Згідно із Конституцією, саме оборона та національна безпека є одними із найбільш важливих функцій Президента України.

Чи підтримують полтавці дії Президента України Володимира Зеленського? (ОПИТУВАННЯ), фото-1

Нагадаємо, із першого дня війни Володимир Зеленський очолює захист країни від ворога, залишаючись у Києві. Він періодично записує звернення до українського народу і надихає українців на захист країни.

Повідомляли, що ворог призначив Зеленського ціллю №1 і планує знищити українського президента та його родину. Представники США навіть пропонували вивезти Зеленського із країни у цілях безпеки, але він відмовився.

Також Володимир Зеленський постійно закликає Москву до припинення воєнної агресії і початку перемовин, але – не на умовах капітуляції України. Просто сьогодні, 28-го лютого, делегація України зустрічається із делегацією Росії у Білорусі. Вимоги України націй зустрічі – зупинення бойових дій в Україні та виведення російських військ з усієї території країни, у тому числі – із Криму та окупованих районів Донецької та Луганської областей.

Ми вирішили дізнатися, як оцінюють дії президента полтавці. Тому попрохаємо наших читачів відповісти на аналогічне запитання у нашому опитуванні: «Чи підтримуєте ви дії Президента України Володимира Зеленського?».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Підтримую
95,1%
Не підтримую
3,7%
Не можу визначитися
1,2%
#Полтава #Президент України #Володимир Зеленський #опитування #підтримка
Оголошення
live comments feed...