• Головна
  • Укрзалізниця припинила будь-які сполучення із Росією
20:00, 26 лютого
Надійне джерело

Укрзалізниця припинила будь-які сполучення із Росією

Укрзалізниця припинила будь-які сполучення із Росією

АТ «Укрзалізниця» припинила будь-які відносини та взаємодію з ВАТ «Російські залізниці». У акціонерному товаристві повідомили, що пропонували російським залізничникам мир та зупинити війну, але вони продовжували підвозити танки та іншу бойову техніку до України та її кордонів.

«Залізничні переходи між країнами, які забезпечували раніше перевезення тисячі вантажів та приносили економікам обох країн мільйони доларів зруйновані. Також припинено диспетчерський зв’язок з РФ.

Запит РЖД на відновлення зв’язку з АТ «Укрзалізниця» нічого не мало спільного з гуманітарною місією, це була нікчемна спроба відновити постачання воєнної техніки. Відповідь від нашого диспетчера вони отримали - це позиція всієї компанії», - зазначила прес-служба Укрзалізниці.

Акціонерне товариство повністю переорієнтує вантажні перевезення до Європи та продовжить розвивати «Шовковий шлях» в обхід РФ. Компанія готова стати повноцінним учасником логістичного ланцюгу Європейського Союзу.

Також Укрзалізниця продовжить розвивати перевезення з країнами Азії, зокрема Китаєм та забезпечить якісну та швидку логістику між Азією та ЄС, але вже без участі Росії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#транспорт #Полтава #Укрзалізниця #потяг #сполучення #воєнний стан
Оголошення
live comments feed...