• Головна
  • Священник здійснюватиме ритуал екзорцизму в намірах Путіна
09:24, 26 лютого

Священник здійснюватиме ритуал екзорцизму в намірах Путіна

Священник здійснюватиме ритуал екзорцизму в намірах Путіна

Львівський священник Тихон Кульбака від сьогодні щодня здійснюватиме ритуал екзорцизму в наміренні Володимира Путіна. На його думку, дії глави РФ можуть бути інспіровані злим духом. Про це він повідомив на сторінці у Facebook.

«Хочу повідомити, що я вирішив в особливий спосіб використати свій стан священика Єдиної, Святої, Соборної Церкви, яким маю ласку та привілей бути вже 30 років. Від сьогодні зобов'язуюся щодня виконувати Ритуал екзорцизму у наміренні Володимира Путіна. Вважаю, що дії цієї особи можуть бути інспіровані злим духом», – сказав священник.

Додає, що екзорцизм спрямований на те, щоб вигнати бісів або звільнити від бісівського впливу силою духовної влади, яку Ісус дав Своїй Церкві. Відтак, священник Тихон Кульбака просить у бога або звільнити Путіна від бісівського впливу і вплинути на його поведінку, щоби відмовився від зла і пристав на добро, або «видати такого сатані на погибіль тіла, щоб спасся дух у день Господній».

Також він запрошує до здійснення обряду долучитися співбратів-священників. Водночас миряни можуть підтримати молитвами з проханнями про звільнення від опанування злим духом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#екзорцизм #Путін #війна
Оголошення
live comments feed...