• Головна
  • Укриття в Полтаві: у якому стані та де знаходяться?
16:30, 25 лютого
Надійне джерело

Укриття в Полтаві: у якому стані та де знаходяться?

Укриття в Полтаві: у якому стані та де знаходяться?

З огляду на зростання бойових дій по периметру кордону найбільше полтавців турбує питання: де у разі потреби сховатися від бомбардувань? Питання обговорюють у всіх полтавських групах та форумах – і найчастіше люди просто не знаходять відповіді. Адже всі сховища, зазначені у так званій інтерактивній карті, розповсюдженій органами влади – не пригодні для перебування там або і взагалі зачинені.

Як, скажімо те, що розташоване на території АТ «Турбомеханічний завод».

За інформацією старожилів, колись це сховище було містке, добре обладнане за всіма вимогами – системою вентиляції та подачі води. Нині ж на нас чекала сумна картина:

Укриття в Полтаві: у якому стані та де знаходяться?, фото-1
Укриття в Полтаві: у якому стані та де знаходяться?, фото-2
Укриття в Полтаві: у якому стані та де знаходяться?, фото-3

В занедбаному стані також були сховища за адресами вул. Соборності 46, 75 та 76 . Відтак, люди почали гуртуватися, розчистили їх від сміття, обладнали меблями та провели електропостачання. Ось що з того вийшло:

У інтерактивній карті зазначене також укриття, розташоване на території заводу «Алмаз». Там нам пояснили – воно дійсно є, але винятково для працівників цього підприємства. Тому питання про наявність сховищ та укриттів – риторичне. А спасіння потопаючих – як то кажуть, справа рук самих потопаючих. Як би не сумно це звучало.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сховища #укриття #війна
Оголошення
live comments feed...